Балон газовий Терен-1м
Балон газовий Терен-1м
В наявності

Код товару:8003807

Балон газовий Терен-1м

Ціна: 76грн

Кількість:

Вага, гр. 32

Виробник Эколог

Висота 99 мм

Діаметр 25 мм

Країна виробник Украина

: Вироби 'Терен-1М' (ТУ У 29.6-19485052-019-2002 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолид пеларгоновой кислоти. Препарат чинить вплив «конусом» аерозольного хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, видалити запобіжну пластину (великий палець руки повинен залишитися зверху на червоній кнопці), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрям вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.

ДОЗВІЛ: Вироби 'Терен-1М' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 32±2

Ефективна дальність застосування, до 2 м

Габаритні розміри - висота, мм 99±2

Габаритні розміри - діаметр, мм 25

Час безперервного використання, з 5...6

Зберігати і використовувати при температурі, З від-8 до 45

Вага, гр. 32

Виробник Эколог

Висота 99 мм

Діаметр 25 мм

Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!