Балон газовий Терен-4М
Балон газовий Терен-4М
В наявності

Код товару:8003809

Балон газовий Терен-4М
83грн

Кількість:

Вага, гр. 72

Виробник Эколог

Висота 125 мм

Діаметр 35 мм

Країна виробник Украина

ДОЗВІЛ: Продаж балонів 'Терен-4М' здійснюється тільки співробітникам правоохоронних органів на підставі закону України про міліцію та інших законодавчих актів.

: Вироби 'Терен-4М' (ТУ У 29.6-19485052-019-2002 призначені для використання правоохоронними органами у якості засоби активної оборони і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовини сльозоточивої та дратівної дії (ирританты) - морфолид пеларгоновой кислоти (МПК) та CS. Препарат чинить вплив 'конусом' аерозольного хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар.

ЗАСТОСУВАННЯ: Застосування балонів 'Терен-4М' строго регламентується відповідними відомчими інструкціями та настановами по застосуванню. При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, видалити запобіжну пластину (великий палець руки повинен залишитися зверху на червоній кнопці), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрям вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 72±4

Ефективна дальність застосування, до 2,5 м

Габаритні розміри - висота, мм 124±4

Габаритні розміри - діаметр, мм 35

Час безперервного використання, з 6...7

Зберігати і використовувати при температурі, З від-8 до 45

Вага, гр. 72

Виробник Эколог

Висота 125 мм

Діаметр 35 мм

Країна виробник Украина

Написати відгук
    Погано           Добре

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!