Бінокль Steiner Wildlife XP 10x44
Бінокль Steiner Wildlife XP 10x44
В наявності

Код товару:5000588

Бінокль Steiner Wildlife XP 10x44

Ціна: 62420грн

Кількість:

Вага, гр. 822

Виробник Steiner-Optik Gmbh

Висота 178 мм

Водонепроникність до 5 м

Діаметр об'єктива, мм 44

Країна виробник Німеччина

Кратність (збільшення) 10х

Тип призми Roof

Ширина 127 мм

Wildlife XP - це краща оптика від Steiner для спостереження за дикою природою.

З 10? збільшенням, системою Ultra-HD-Optics і особливо великим полем зору, Wildlife XP 10?44 є надійним і дуже практичним компаньйоном для спостереження за природою.. Крім того, цей бінокль виділяється своєю простим і зручним дизайном.

HD-Оптика

Оптимально підходить для регулярного, професійного використання. Вузькоспеціалізованих покриття забезпечує першокласну передачу світла. Різкість зображення, і висока контрастність - від центру до краю. Розсіяне світло зводиться до мінімуму. Контури завжди чітко видно навіть при поганому освітленні або при настанні сутінків.

Fast-Close-Focus

Невеликий рух центрального коліщатка фокусування за допомогою пальця – це все, що потрібно для швидкого виявлення деталей, розташованих на відстані до нескінченності.

Швидко наближає фокус повністю виключає необхідність в незручному повороті коліщатка фокусування, вимагає багато часу.

Кнопка фокусування з плавним регулюванням робить фокусування швидкого, плавною і простий навіть при надягнутих товстих рукавичках в дуже холодну погоду. Завдяки чудовій діапазону наближення фокуса забезпечується зручне управління з прекрасною фокусуванням за короткий час.

3D об'ємне зображення

Вражаючі яскраві зображення з фантастичними природними кольорами.

Заповнення стисненим азотом за допомогою технології 2-ходового клапана

Запітніння або утворення конденсату всередині бінокля повністю виключено завдяки цьому високо технологічного вирішення. Навіть коливання температур від -40° до 80°C не чинить негативного впливу на функціональність біноклів STEINER, заповнених стисненим азотом.

Унікальна технологія 2-ходового клапана робить можливим перевірку, обслуговування та ремонт навіть через кілька років. Ваші біноклі завжди готові до роботи в екстремальних умовах або суворих погодних умовах. Якість і точність оптики зберігається десятиліттями.

Функціональна ергономічність: Наглазники «Twist-up»

Навіть якщо ви носите окуляри, наглазники «Twist-up» встановлені на моделі серії Ranger Pro пропонують зручну регулювання в трьох положеннях. Ці наглазники виготовлені з м'якого силікону, приємного на дотик. Їх ергономічний дизайн забезпечує захист від випадкового потрапляння стороннього світла.

Кріплення ременя ClicLoc

Завдяки цьому ретельно продуманому кріплення ременя STEINER біноклі завжди тримаються на ремені. Ремінь може бути пристебнутий або отстегнут одним простим рухом.

Вага, гр. 822

Виробник Steiner-Optik Gmbh

Висота 178 мм

Водонепроникність до 5 м

Діаметр об'єктива, мм 44

Країна виробник Німеччина

Кратність (збільшення) 10х

Тип призми Roof

Ширина 127 мм

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!