Бінокль з далекоміром Swarovski 'EL Range' 10x42
Бінокль з далекоміром Swarovski 'EL Range' 10x42
В наявності

Код товару:5002397

Бінокль з далекоміром Swarovski 'EL Range' 10x42

Ціна: 92664грн

Кількість:

Вага, кг 895 г

Виробник Swarovski Optik

Діаметр об'єктива, мм 42

Діапазон вимірювань, м 30 - 1375 м

Заповнення інертним газом Да

Країна виробник Австрия

Кратність (збільшення) 10х

Поле зору м / 1000 м 110 м

Сутінковий фактор 20.0

Бінокль-далекомір Swarovski 10x42 EL Range поєднує в собі ідеальну чіткість висококласної оптики і точність вимірювань. Він оснащений абсолютно нової, розробленої компанією SWAROVSKI OPTIK програмою пострілу під кутом, що забезпечує точне визначення скоригованої дальності пострілу і дозволяє точне наведення мети - навіть на місцевості з дуже складним рельєфом.

Чітке зображення з високою роздільною здатністю і коефіцієнтом світлопропускання 91% з обох сторін плюс точне вимірювання відстані і кута за унікальною технологією SWAROAIM.

Завдяки високому коефіцієнту світлопередачі, малій вазі і максимально широкому куті поля зору він є лідером в своєму класі в плані оптики і точності вимірювання.

Максимальна міжзінична відстань підвищує зоровий комфорт для людей, які носять окуляри.

Коефіцієнт світлопередачі обох окулярів бінокля становить 91%. Вони забезпечені ширококутними (61°) лінзами, що забезпечує поле зору 137 м (8x42) або 110 м (10x42). Завдяки великому видалення вихідної зіниці бінокль має чотири позиції, що забезпечують можливість індивідуального налаштування наглазников. Це дозволяє, навіть людям в окулярах, насолодитися всіма перевагами вироби – кришталево-чистим зображенням і зручністю користування.

Для точного вимірювання відстані до віддалених цілей необхідно твердо взяти бінокль в руки. Добре зарекомендував себе на практиці унікальний обхват типу EL забезпечує нерухомість бінокля, що дозволяє прицілитися навіть в самі дрібні цілі, що знаходяться на великій відстані. Завдяки малій вазі бінокля (900 г) і його прекрасною балансування, а також чітко витягнутій формі, можна вимірювати відстані до цілей з великою точністю, навіть тримаючи бінокль в одній руці. Бінокль EL Range є самим легким у категорії пристроїв ексклюзивного якості.Бінокль EL Range дозволяє визначати відстані з точністю /- 1 м у всьому діапазоні вимірювань (30-1375 м). Кнопка включення системи вимірювань ергономічно розташована на перемичці, що дозволяє легко і швидко знаходити її навіть в умовах сутінкового освітлення.

Маленька марка наведення дозволяє проводити точні вимірювання на великих відстанях. Яскравість зображення можна змінювати у відповідності з особистими потребами.Для того щоб правильно встановити необхідну вам 'похилий' дальність при русі вгору або вниз по схилу, необхідно інтуїтивно визначити її і також володіти досвідом в балістиці або скористатися коригувальним пристроєм, що забезпечує високу точність вимірювання.

Компанія SWAROVSKI OPTIK розробила абсолютно нову і не має аналогів в світі програму для визначення кута стрільби під назвою SWAROAIM. Вона встановлена на кожному виробі EL Range і дозволяє легко і точно визначати параметри для коригування дальності стрільби, що забезпечують точність пострілу на сильно пересіченій місцевості.

Вага, кг 895 г

Виробник Swarovski Optik

Діаметр об'єктива, мм 42

Діапазон вимірювань, м 30 - 1375 м

Заповнення інертним газом Да

Країна виробник Австрия

Кратність (збільшення) 10х

Поле зору м / 1000 м 110 м

Сутінковий фактор 20.0

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!