Є в наявності

Газовий балончик Еколог 'Терен-1Б LED' з ліхтариком

ЭКОЛОГ
Ціна: 165 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 10200055

Время непрерывного распыления, с 4-5

Газовые баллончики Аерозольні

Дополнительная информация Ефективна дальність застосування - до 2,5 м

Категорія Зброя і комплектуючі

Країна виробник Україна

Масса, г 86

Модель Терен

Підкатегорія Газові балончики

Размеры, ДхШхВ 105 х 55 мм

Страна происхождения Україна

Вироби 'Терен-4', 'Терен-1Б' і 'Терен-1М' (ТУ У 29.6-19485052-019-2002) призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолід пеларгоновой кислоти. Препарат впливає 'конусом' аерозольного хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункціональними, невідновлюваних і неремонтіруемих. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. виріб сертифікований

Рекомендації щодо застосування:

При виникненні загрози нападу максимально швидко дістати балон, видалити запобіжну пластину (великий палець руки повинен залишитися зверху на червону кнопку), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин і ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого огню.Срок зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донної частини балона.

Вироби 'Терен-4' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

В ковпачок балона інтегрований потужний світлодіодний ліхтар. Промінь світла засліплює правопорушника, а препарат впливає «конусом» аерозольного хмари.

Время непрерывного распыления, с 4-5

Газовые баллончики Аерозольні

Дополнительная информация Ефективна дальність застосування - до 2,5 м

Категорія Зброя і комплектуючі

Країна виробник Україна

Масса, г 86

Модель Терен

Підкатегорія Газові балончики

Размеры, ДхШхВ 105 х 55 мм

Страна происхождения Україна

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Газовий балончик Еколог 'Терен-1Б LED' з ліхтариком замовити від кращого виробника ЭКОЛОГ за актуальною вартістю в інтернет каталозі аксесуарів для полювання madhunt. Зброя на будь-який смак з доставкою в будь-який куточок України. Привабливі пропозиції на опудала в інтернет каталозі madhunt. Напишіть прямо зараз нашим співробітникам за телефонним номером +380 67 818 71 68 і ми привеземо покупцям в: Черкаси, Рівне, Кременчук.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!