Гусак гуменник (м'який)
Гусак гуменник (м'який)
В наявності

Код товару:6004948

Гусак гуменник (м'який)
Sport Plast
988грн

Кількість:

Виробник Sport Plast

Країна виробник Італія

Італійська фірма Sport Plast визнаний світовий лідер у виробництві муляжів птахів і звірів з пластику.

Італійське якість виготовлення та фарбування.

Опудала зовсім не блікують на сонці в наслідок їх рельєфної поверхні (об'ємної промальовування пір'я) і матова фарбування. Незважаючи на м'яку поверхню опудал, фарба відмінно на них тримається і не тріскається при скручуванні опудала.

Дані гусячі опудала виготовлені з м'якого пластика і мнуть для транспортування або зберігання, відповідно не займають багато місця, що дуже зручно.

Опудала знову легко приймають об'ємну форму при установці на полюванні.

Найчастіше сминаемость опудал є вирішальним фактором для збільшення кількості виставлених на полюванні опудал. А оскільки гусак є стадной птахом, то чим більше виставляється опудал або профілів, тим ефективніше гусяча полювання.

Опудала полнокорпусные, об'ємні, дуже реалістичні. Призначені для установки на полі.

У хвості опудала є колечко, в яке можна пропустити мотузку для перенесення опудал.

На вітрі ці гусячі опудала гойдаються і повертаються навколо пластикової ноги-стійки, створюючи ілюзію руху гусячої зграї. А будь-який рух сильніше і з більш далекої відстані привертає увагу пролітають гусей.

До кожного опудалу додається помаранчева пластикова нога-стійка з шайбою (для обертання опудала на вітрі) і ремінь-стяжка для зберігання окремого опудала в згорнутому вигляді.

Розмір гусячого опудала в об'ємному вигляді становить 22 дюйма (56 см), що більше розміру натурального білолобу гуску (це звичайна практика при виготовленні гусячих опудал і профілів).

Виробник Sport Plast

Країна виробник Італія

Написати відгук
    Погано           Добре

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!