Імітатор голосів (манок) 'Мікро'
Імітатор голосів (манок) 'Мікро'
Імітатор голосів (манок) 'Мікро'
Імітатор голосів (манок) 'Мікро'
Імітатор голосів (манок) 'Мікро'
Імітатор голосів (манок) 'Мікро'
Імітатор голосів (манок) 'Мікро'
Імітатор голосів (манок) 'Мікро'
В наявності

Код товару:6006263

Імітатор голосів (манок) 'Мікро'

SHAMA
Ціна: 1980грн

Кількість:

Виробник Shama

Країна виробник Украина

Розмір 140 мм х 85 мм х 80 мм

Упаковка Чехол для транспортировки

Колір Чорний

Дана модель імітатора голосів тварин розроблена в жовтні 2016 року в Україні в р. Дніпро, і виробляється під торговою маркою «SHAMA». Прилад схожий на фотокамеру, і з того має назву «ФОТОМАНОК-16», або просто «ФМ-16».

В цій моделі застосований новий економічний двоканальний підсилювач «D» класу, з високим коефіцієнтом корисної дії, що дає більш економно і довгостроково використовувати джерела живлення - акумулятори від 6 до12В. Гідною новизною «ФМ-16» є компактність і зручність перенесення і використання приладу, як в руках, так і на шиї, завдяки регульованим штатного ременя.

При цьому полегшується управління голосами і рівнем звуку. Особливо це відчутно при боровий, ходової полювання, полювання на копитних, а так само полювання на болотах і в очеретяних хащах. При необхідності зробити постріл, перезарядити рушницю, змінити місце полювання, підібрати трофей, - прилад завжди буде при Вас, і у будь-який момент Ви зможете його застосувати.

Системний блок цієї моделі являє собою монолітний блок управління, з вбудованим динаміком потужністю 20 Ватт. При необхідності можна підключити додатковий штатний динамік потужністю 20 Ватів, який поставляється в комплекті. Дана версія - це економ варіант з можливістю відтворення 16 записи голосів тварин.

На верхній панелі пристрою розміщені 4 кнопки перемикання голосів. На кожній кнопці існує 3 позиції. За замовчуванням кнопки знаходяться в нейтральному положенні. При включенні вгору однієї з кнопок, відтворюється певний голос. При перемиканні кнопки вниз, з нейтрального положення, відтворюється інший голос. З лівого боку корпусу розташований перемикач підгруп голосів, - кожна по 8 голосів. Для запуску пристрою виставте всі перемикачі в середнє положення. Поверніть регулятор гучності, розташований на лівій стороні блоку управління, проти годинникової стрілки в крайнє нульове положення.

Підключіть кабель живлення до акумулятора 6-12В (в комплект не входить і продається окремо). Дотримуйтесь полярності - маркований червоний провід « харчування, чорний - «-» харчування. За умови середнього положення всіх перемикачів, за допомогою бічного перемикача, оберіть одну з підгруп, і включіть один з перемикачів голосів в активний стан (вперед або назад), обравши один із записаних голосів. Відрегулюйте рівень гучності звуку. Починайте роботу приладу з малого рівня звуку. В процесі експлуатації знайдіть оптимальний рівень гучності.

Для роботи манка застосуємо, будь акумулятор напругою 6-12 Ст. Можливе застосування 6 вольтів акумуляторів в полюванні на польову, болотну дичину, а так само борову дичину і хижака, де досить середньої потужності відтворення звуків ого випромінювача. Для більшої гучності відтворення, особливо в полюванні на гусака, рекомендуємо все ж таки застосовувати акумулятори напругою 12В. Для якісної і тривалої роботи пристрою рекомендуємо використовувати акумулятори ємністю 3-7 А/ч. При повній зарядці якісного 12-вольтового акумулятора, ємністю 4А/год, при середньої гучності одночасного відтворення 2-х динаміків, забезпечується безперервна робота пристрою не менше 24 годин.

В комплект входить: електронний моноблок, додатковий середньочастотний динамік, чохол, ремінь для моноблока, інструкція з експлуатації.

Список голосів у стандартній комплектації:

1.1 Крижень осаду-запрошення

1.2 Крижень базар

1.3 Сіра качка, качка широконіска

1.4 Лиска

1.5 перепілка, Перепел

1.6 Сіра куріпка - заклик

1.7 Фазан – шлюбний крик

1.8 Вальдшнеп – тяга

2.1 Гуска білолоба гуменник базар

2.2 Гуска білолоба гуменник - базар на воді

2.3 Гуска білолоба кормящаяся зграя

2.4 Гуска білолоба одиночний - поклик

2.5 Кабан на харчуванні

2.6 Козуля самка

2.7 Лисиця зов - гін

2.8 Поранений заєць(на лисицю,вовка,рись)

Технічні характеристики:

Кількість записів (голосів): 16

Харчування зовнішнє: 6-9-12 В

Потужність підсилювача: 5 Ватт

Потужність динаміка: 20 Ватт

Кількість динаміків: 2 шт

Габарити манка: 14 х 8,5 х 8 см

Виробник: Shama

Країна виробник: Україна

Виробник Shama

Країна виробник Украина

Розмір 140 мм х 85 мм х 80 мм

Упаковка Чехол для транспортировки

Колір Чорний

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!