Артикул: 4008341
Ніж KA-BAR "Becker Skeleton Knife", блістер
Кількість:
840 ГРН
Меню
Київ
Кременчуг
Львів
Одеса
990
990
990
990
990
990
Безкоштовно по Україні
За тарифом оператора
Ваш кошик порожній!
Артикул: 4008341
Кількість:
840 ГРН
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб.
ДетальнішеОбмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів
ДетальнішеОфіційна гарантія виробника: 12 міс.
Детальніше
Американська компанія Becker (повна назва Becker Knife & Tool), заснована в 1980 році Ітаном Бекером, активним туристом і мандрівником, який також захопився конструюванням ножів. При розробці своїх виробів він широко застосовував свій багатий особистий досвід, тому його ножі максимально відповідають вимогам тих, хто тривалий час проводить в тісному спілкуванні з дикою природою.
Особливу популярність отримали важкі "табірні" ножі, деякі моделі з яких були розроблені у співпраці з бойовими офіцерами. Фантастична міць, найвища міцність, якісні матеріали, ергономічність і здатність справлятися з найрізноманітнішими завданнями в самих важкий умовах привернуло до ножів увагу військових відомств США, які постачають співробітників виробами компанії Becker.
Ітан Бекер не має власних виробничих площ. Він займається розробкою конструкції і дизайну ножів, а випуск виробів тривалий час здійснювала компанія Camillus. Кілька років тому компанія припинила свою діяльність і зараз виготовленням ножів Бекера займається легендарний виробник ножів - компанія Ka-Bar.
BK23 - це полегшений склетний ніж, рукоять якого для зручності можна обмотати входячим в комплект паракордом.
Довжина клинка, мм
83 мм
Загальна довжина, мм
163
Країна виробник
Китай
Твердість клинка, HRC
57-59
Товщина клинка, мм
3,15 мм
Вага, г
182
Марка сталі/Матеріал клинка
5Cr15 Stainless
Матеріал накладки/рукояті
Сталь
Матеріал чохла
пластик
(0 відгуків)
Додати відгук
Ваша оцінка