Є в наявності

Балон газовий Терен-1б

ЭКОЛОГ
Ціна: 54 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 8003806

Діаметр 35 мм

Довжина, см 88 мм

Країна виробник Украина

: Вироби 'Терен-1Б' (ТУ У 29.6-19485052-019-2002 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовина речовина сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолид пеларгоновой кислоти. Препарат чинить вплив 'конусом' аерозольного хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, видалити запобіжну пластину (великий палець руки повинен залишитися зверху на червоній кнопці), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.

ДОЗВІЛ: Вироби 'Терен-1Б' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 46±2

Ефективна дальність застосування, до 2,5 м

Габаритні розміри - висота, мм 88±4

Габаритні розміри - діаметр, мм 35

Час безперервного використання, з 4...5

Зберігати і використовувати при температури, З від-8 до 45

Діаметр 35 мм

Довжина, см 88 мм

Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Балон газовий Терен-1б придбати від якісного виробника ЭКОЛОГ за актуальною вартістю в онлайн каталозі спорядження для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-якого мисливця з доставкою в будь-який куточок України. Купуйте також спорядження в онлайн каталозі madhunt. Напишіть прямо зараз нашим співробітникам за телефонним номером +380 67 818 71 68 і ми оперативно привеземо жителям міст: Херсон, Полтава, Івано-Франківськ.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!