Є в наявності

Балон газовий Перець-1м

ЭКОЛОГ
Ціна: 69 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 8003805

Вага, гр. 31

Висота 99 мм

Діаметр 25 мм

Країна виробник Украина

: Вироби 'Перець-1М' (ТУ У 29.6-19485052-044-2007 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - капсаїцин (витяжка з натурального червоного перцю). Препарат чинить вплив 'конусом' аерозольного хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. Виріб сертифіковане – див. розділ СЕРТИФІКАТИ.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, зняти із запобіжника, повернувши важіль кнопки проти годинникової стрілки (великий палець руки повинен залишитися зверху на червоній кнопці), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.

ДОЗВІЛ: Вироби 'Перець-1М' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 31±2

Ефективна дальність застосування, м до 2,0

Габаритні розміри - висота, мм 99±4

Габаритні розміри - діаметр, мм 25

Час безперервного використання ,з 5...6

Зберігати і використовувати при температури від-10 до 50

Вага, гр. 31

Висота 99 мм

Діаметр 25 мм

Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Балон газовий Перець-1м підібрати і купити від якісного бренду ЭКОЛОГ за вигідною ціною в онлайн магазині опудал для полювання madhunt. Зброя для будь-якого мисливця з доставкою в усі регіони України. Дивіться і купуйте також патрони у нас в каталозі інтернет магазину madhunt.com.ua Зателефонуйте прямо зараз нашим менеджерам на телефонний номер +380 95 330 27 50 і ми доставимо які проживають в містах: Миколаїв, Полтава, Ужгород.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!