Є в наявності

Балон газовий Перець-1б

ЭКОЛОГ
Ціна: 76 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 8003804

Вага, гр. 45

Висота 88 мм

Діаметр 35 мм

Країна виробник Украина

: Вироби 'Перець-1Б' (ТУ У 29.6-19485052-044-2007 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) капсаїцин (витяжка з натурального червоного перцю). Препарат чинить вплив 'конусом' аерозольного хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. Виріб сертифіковане –див. розділ СЕРТИФІКАТИ.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, видалити запобіжну пластину (великий палець руки повинен залишитися зверху на червоній кнопці), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона

ДОЗВІЛ: Вироби 'Перець-1Б' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 45±2

Ефективна дальність застосування, до 2,5 м

Габаритні розміри - висота, мм 88±4

Габаритні розміри - діаметр, мм 35

Час безперервного використання, з 4...5

Зберігати і використовувати при температури від-10 до 50

Вага, гр. 45

Висота 88 мм

Діаметр 35 мм

Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Балон газовий Перець-1б придбати від відомого виробника ЭКОЛОГ за найкращою ціною в каталозі аксесуарів для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-якого мисливця з доставкою по Україні. Дивіться і купуйте також аксесуари в інтернет каталозі madhunt. Напишіть прямо зараз нашим менеджерам за телефонним номером +380 95 330 27 50 і ми доставимо покупцям в містах: Маріуполь, Дніпродзержинськ, Кам`янець-Подільський.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!