Балон газовий Перець-4 - Фото 1
Балон газовий Перець-4 - Фото 2
Балон газовий Перець-4 - Фото 3
Балон газовий Перець-4 - Фото 1
Балон газовий Перець-4 - Фото 2
Балон газовий Перець-4 - Фото 3
Є в наявності

Балон газовий Перець-4

ЭКОЛОГ
Ціна: 80 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару8000988

Вага, гр.70

Діаметр35 мм

Довжина, см124 мм

Країна виробникУкраина

: Вироби 'Перець-4' (ТУ У 29.6-19485052-044-2007 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - капсаїцин (витяжка з натурального червоного перцю). Препарат чинить вплив 'конусом' аерозольного хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, видалити запобіжну пластину (великий палець руки повинен залишитися зверху на червоній кнопці), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.

ДОЗВІЛ: Вироби 'Перець-4' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 70±4

Ефективна дальність застосування, до 2,5 м

Габаритні розміри - висота, мм 124±4

Габаритні розміри - діаметр, мм 35

Час безперервного використання, з 4...5

Зберігати і використовувати при температури від-10 до 50

Вага, гр.70

Діаметр35 мм

Довжина, см124 мм

Країна виробникУкраина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано      Добре

Балон газовий Перець-4 підібрати і придбати від популярного виробника ЭКОЛОГ за вигідною ціною в інтернет магазині спорядження для полювання madhunt. Зброя на будь-який смак з доставкою по Києву. Дивіться і замовляйте також оптику у нас в каталозі магазина Медхант. Зателефонуйте прямо зараз нашим фахівцям по номеру +380 95 330 27 50 і ми доставимо покупцям в регіонах: Вінниця, Херсон, Дніпродзержинськ.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!