Є в наявності

Балон газовий Терен-1б LED

ЭКОЛОГ
Ціна: 268 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 8000215

Вага, гр. 86

Діаметр 35 мм

Довжина, см 104 мм

Країна виробник Украина

: Вироби 'Терен-1Б LED' призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолид пеларгоновой кислоти. В ковпачок балона інтегрований потужний світлодіодний ліхтар. Промінь світла засліплює правопорушника, а препарат впливає 'конусом' аерозольного хмари. Балон 'Терен-4 LED' ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Виріб є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Міститься в балонах склад не руйнує озоновий шар.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, відкрити кришку ковпачка (при цьому ліхтар включитися автоматично), направити промінь світла в обличчя нападника і натиснути на кнопку розпилювача. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м. Світлодіоди балонів серії «LED» можна використовувати і як звичайні ліхтарі.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання балонів - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона. Гарантійний термін експлуатації LED ліхтарів – 2 роки, а ресурс лампочок перевищує 50 000 годин.

ДОЗВІЛ: Вироби 'Терен-1Б LED' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 86±3

Ефективна дальність застосування, до 2,5 м

Габаритні розміри, мм 104±2x55±1

Час безперервного використання, з 6...7

Зберігати і використовувати при температури, З від-8 до 45

Вага, гр. 86

Діаметр 35 мм

Довжина, см 104 мм

Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Балон газовий Терен-1б LED підібрати і купити від якісного бренду ЭКОЛОГ за кращою вартості в онлайн каталозі товарів для полювання madhunt.com.ua Зброя на будь-який смак з доставкою по Україні. Найкращі пропозиції на оптику в нашому каталозі магазина Медхант. Наберіть прямо зараз нашим продавцям за телефонним номером +380 95 330 27 50 і ми допоможемо вибрати товар покупцям регіонів: Суми, Дніпродзержинськ, Тернопіль.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!