Балон газовий Перець-1б LED - Фото 1
Балон газовий Перець-1б LED - Фото 1
Є в наявності

Балон газовий Перець-1б LED

ЭКОЛОГ
Ціна: 175 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару8000213

Вага, гр.85

Діаметр35 мм

Довжина, см104 мм

Країна виробникУкраина

: Вироби 'Перець-1Б LED' (ТУ У 29.6-19485052-044-2007 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) капсаїцин (витяжка з натурального червоного перцю). В ковпачок балона інтегрований потужний світлодіодний ліхтар. Промінь світла засліплює правопорушника, а препарат впливає 'конусом' аерозольного хмари. 'Перець-1Б LED' ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, відкрити кришку ковпачка (при цьому ліхтар включитися автоматично), направити промінь світла в обличчя нападника і натиснути на кнопку розпилювача. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м. Світлодіоди балонів серії «LED» можна використовувати і як звичайні ліхтарі.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання балонів - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона. Гарантійний термін експлуатації LED ліхтарів – 2 роки, а ресурс лампочок перевищує 50 000 годин.

ДОЗВІЛ: Вироби «Перець-1Б LED» вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 85±3

Ефективна дальність застосування, до 2,5 м

Габаритні розміри, мм 104±2x55±1

Час безперервного використання, з 4...5

Зберігати і використовувати при температури, З від-8 до 45

Вага, гр.85

Діаметр35 мм

Довжина, см104 мм

Країна виробникУкраина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано      Добре

Балон газовий Перець-1б LED підібрати і замовити від кращого бренду ЭКОЛОГ по актуальній ціні в онлайн магазині аксесуарів для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-яких потреб з доставкою в усі регіони України. Купуйте також опудала в нашому каталозі магазина Медхант. Напишіть прямо зараз нашим консультантам на телефонний номер +380 95 330 27 50 і ми надамо консультацію покупцям в: Чернігів, Мелітополь, Павлоград.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!