Балон газовий Перець-4 LED - Фото 1
Балон газовий Перець-4 LED - Фото 2
Балон газовий Перець-4 LED - Фото 3
Балон газовий Перець-4 LED - Фото 1
Балон газовий Перець-4 LED - Фото 2
Балон газовий Перець-4 LED - Фото 3
Є в наявності

Балон газовий Перець-4 LED

ЭКОЛОГ
Ціна: 190 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару8000214

Вага, гр.110

Діаметр35 мм

Довжина, см140 мм

Країна виробникУкраина

: Вироби 'Перець-4 LED' (ТУ У 29.6-19485052-044-2007 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - капсаїцин (витяжка з натурального червоного перцю). В ковпачок балона інтегрований потужний світлодіодний ліхтар. Промінь світла засліплює правопорушника, а препарат впливає 'конусом' аерозольного хмари. 'Перець-4 LED' ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар.

ЗАСТОСУВАННЯ: При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, відкрити кришку ковпачка (при цьому ліхтар включитися автоматично), направити промінь світла в обличчя нападника і натиснути на кнопку розпилювача. При можливості необхідно враховувати напрямок вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м. Світлодіоди балонів серії «LED» можна використовувати і як звичайні ліхтарі. З

апрещается застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню. Термін зберігання балонів - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона. Гарантійний термін експлуатації LED ліхтарів – 2 роки, а ресурс лампочок перевищує 50 000 годин.

ДОЗВІЛ: Вироби 'Терен-4 LED' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

ТТХ:

Маса заправленого балона, м 110±4

Ефективна дальність застосування, до 2,5 м

Габаритні розміри, мм 140±2x55±1

Час безперервного використання, з 6...7

Зберігати і використовувати при температури, З від-8 до 45

Вага, гр.110

Діаметр35 мм

Довжина, см140 мм

Країна виробникУкраина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано      Добре

Балон газовий Перець-4 LED купити від відомого бренду ЭКОЛОГ по актуальній ціні в онлайн каталозі спорядження для полювання madhunt. Зброя для будь-яких потреб з доставкою по Києву. Подивіться і замовте також аксесуари в нашому інтернет магазині madhunt.com.ua Зателефонуйте прямо зараз нашим продавцям на номер +380 67 818 71 68 і ми допоможемо знайти жителям регіонів: Чернігів, Суми, Рівне.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!