Кулі пневматичні Gamo Zombie кал.4,5 мм
Кулі пневматичні Gamo Zombie кал.4,5 мм
В наявності

Код товару:1000546

Кулі пневматичні Gamo Zombie кал.4,5 мм

CH
Ціна: 400грн

Кількість:

Виробник Gamo

Кількість в упаковці 150шт

Калібр 4,5 мм

Країна виробник Іспанія

Маса кулі 0,51 гр

Сучасний ринок України пропонує різноманітні боєприпаси для пневматики. Асортимент різноманітний як за фізичними характеристиками, так і за цінами). Варто до вибору куль підходити продумано, тому що правильний вибір боєприпасу — запорука точної стрільби. Характеристики конкретної моделі — основний критерій вибору кулі для пневматичної зброї.

Іспанська компанія Гамо, яка почала свою роботу в кінці 19 століття і сьогодні є однією з лідируючих фірм-виробників пневматичної зброї, своїх покупців радує не тільки різноманітністю асортименту гвинтівок і пістолетів, а й супутніх товарів до них. До таких, безумовно, належать і кульки.

Боєприпаси для зброї виробництва бренду Гамо визнані світовими стрілками одними з найбільш надійних та якісних. Кулі Гамо дозволяють реалізувати стрілку всі потенційні можливості його пневматичної зброї. При їх розробці застосовуються сучасні науково-технічні методи. Партії боєприпасів відповідають заданим параметрам або недостатньо високоякісні, відбраковуються і відправляються на переробку.

При випуску кульок Gamo Zombie, як і всіх боєприпасів Gamo, враховуються їх технічні характеристики — форма, розмір і вага, виконується обов'язкове тестування боєприпасів. Gamo Zombie застосовуються до моделей пневматики Zombie з метою розважальних стрільб, плинкинга, так само для професійних змагань зі стрільби або для полювання. Укомплектовані в щільно закривається коробці круглої форми і налічують 150 штук.

Виробник Gamo

Кількість в упаковці 150шт

Калібр 4,5 мм

Країна виробник Іспанія

Маса кулі 0,51 гр

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!