0
Обране
0
Порівняти
Каталог товарів
0
0
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Набор матриц RCBS MATCHMASTER бушинговых, калибр .308 Winchester, 2 шт. .308 Win
Набор матриц RCBS MATCHMASTER бушинговых, калибр .308 Winchester, 2 шт. .308 Win
Набор матриц RCBS MATCHMASTER бушинговых, калибр .308 Winchester, 2 шт. .308 Win
Набор матриц RCBS MATCHMASTER бушинговых, калибр .308 Winchester, 2 шт. .308 Win
Набор матриц RCBS MATCHMASTER бушинговых, калибр .308 Winchester, 2 шт. .308 Win
Набор матриц RCBS MATCHMASTER бушинговых, калибр .308 Winchester, 2 шт. .308 Win

Набор матриц RCBS MATCHMASTER бушинговых, калибр .308 Winchester, 2 шт. .308 Win

0 Залишити відгук
Модель: 15508
Виробник:

RCBS

В наявності
11 650.00грн
Бажаєте дізнатись коли ціна зміниться?
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Основні характеристики:
Вага в упаковці, кг: 0,640
Матеріал: Сталь
Модель: Набір матриць Matchmaster Full-Length Bushing
Артикул виробника: 15508
Виробник: RCBS
Всі характеристики
Доставимо цей товар:
Новою Поштою у відділення та поштомати
Новою Поштою у відділення та поштомати Доставимо завтра до 18:00
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Укрпоштою у відділення по Україні Доставимо за 48 годин
від 35 ₴
Оплата
Опис

Матриці RCBS Full Length Die Set - комплект із двох матриць для повного циклу спорядження патрона.

Набір складається з калібрувальної/декапсулювальної матриці і посадкової/кримпувальної матриці, а також запасної голки декапера і ключа для фіксації налаштування матриці. Це універсальний набір для напівавтоматів і болтовиків. Шелходери не входять до набору і купуються окремо.

Всі частини зроблені тільки зі сталі без алюмінієвих деталей, матриця має стопорний гвинт, що фіксує контр-гайку в налаштованому положенні, гвинт не пошкоджує різьбу, оскільки виготовлений з бронзи.

Калібрувальна матриця потребує обов'язкового змащення гільзи. Кримпувати посадковою матрицею RCBS можна тільки кулі з канелюрою (кримпувальною канавкою).

Налаштування:

1. Перш ніж почати роботу з матрицею для калібрування, потрібно використовувати змащувальний матеріал. Повнорозмірну калібрувальну матрицю налаштовують до щільного контакту з шелходером +1/2 обороту донизу, а для часткового фул-сайзу - просто до контакту матриці з шелхолдером, частковий фул-сайз є більш щадним для гільзи, він не вимагає великого зусилля преса, і його можна використовувати, якщо після нього гільза спокійно заходить у патронник.

2. Посадкову матрицю налаштовують верхнім гвинтом у положенні, коли матриця не доходить до шелхолдера 1-2 мм, а саме - вставити гільзу в шелхолдер, підняти вгору, загвинчувати матрицю до упору в гільзу (гільза вперлася в крипувальний поясок усередині матриці) і в цьому положенні матрицю зафіксувати. Потім налаштувати глибину посадки.

3. Кримп налаштовується положенням матриці, як під час посадки (див. п. 2) + приблизно 1/4-1/2 обороту вниз - до бажаної ступені кримпа, водночас посадковий гвинт зверху потрібно викрутити вгору, щоб кулю не штовхало.

Характеристики
Основні характеристики
Вага в упаковці, кг 0,640
Матеріал Сталь
Модель Набір матриць Matchmaster Full-Length Bushing
Артикул виробника 15508
Виробник RCBS
Висота в упаковці, м 0,040
Гарантія, міс 6
Довжина в упаковці, м 0,150
Калібр .308 Win
Код товару 24750027
Країна походження США
Маса 809 г
Ширина в упаковці, м 0,115
Відгуки

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.