Ви дивилися
0
Обране
0
Порівняти
Каталог товарів
4
0
0
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus
Ніж Boker Plus

Ніж Boker Plus "FRND Silver"

0 Залишити відгук
Модель: 4008831
В наявності
4 240.00грн
Бажаєте дізнатись коли ціна зміниться?
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Основні характеристики:
Вага, г: 74
Довжина клинка, мм: 85
Загальна довжина, мм: 200 мм
Країна виробник: Тайвань
Марка сталі: D2
Всі характеристики
Доставимо цей товар:
Новою Поштою у відділення та поштомати
Новою Поштою у відділення та поштомати Доставимо завтра до 18:00
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Укрпоштою у відділення по Україні Доставимо за 48 годин
від 35 ₴
Оплата
Опис

Böker Plus FRND - це універсальний тонкий напівавтоматичний ніж з утилітарної форми клинком типу Drop Point зі сталі марки D2. Він відкривається за допомогою кнопки і має обробку Stonewash, завдяки якій невеликі сліди зношування майже не помітні навіть після інтенсивного використання. Надійний кнопковий замок із додатковим повзунком двічі фіксує лезо під час використання. Випадкове відкриття в кишені штанів також відійшло у минуле завдяки такому захисному механізму. Текстуровані "лусочки" руків'я, виготовленого з матеріалу Grivory забезпечують гарне зчеплення навіть у вологих умовах та підкреслюють легкість кишенькового ножа.


Grivory – запатентований синтетичний матеріал розроблений групою німецьких компаній EMS High Performance Polymer. Вчені, які займалися його виробництвом, спочатку поставили собі завдання розробити матеріал, за експлуатаційними характеристиками схожий на метал. В результаті ними було розроблено три різновиди полімеру під єдиною торговою маркою Grivory. Сюди входять Grivory GV, що відрізняється жорсткістю та міцністю, Grivorу GVX – більш досконала форма GV, а також Grivory HT, який чудово зберігає свої якості при взаємодії з низькою та високою температурами. По суті, цей матеріал відноситься до термопластичних полімерів. Створений під впливом високого тиску, він набув чудових показників твердості та щільності. Руків'я з Grivory відрізняються зносостійкістю, міцністю, несприйнятливістю до впливу вологи, корозії та різниці температур. Їх досить важко пошкодити, а незначні, дрібні порізи поверхні впливають загальну цілісність вироби.


Анодовані гвинти та гвинт осі з синьою окантовкою розставляють декоративні акценти. Модель поставляється отвором для темляка, дротяною кліпсою, що не рве кишені (Tip-Up/r), і високоякісним нейлоновим футляром.

Характеристики
Основні характеристики
Вага, г 74
Довжина клинка, мм 85
Загальна довжина, мм 200 мм
Країна виробник Тайвань
Марка сталі D2
Матеріал клинка сталь
Матеріал руків'я Grivory
Тип замка Push Button
Тип заточення Plain
Тип клінка Drop Point
Товщина клинка, мм 2,5
Відгуки

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Ви дивилися
Закінчився Код товару: LR40R
Закінчився Код товару: 121515DAM
Ніж Boker P08 Damask
0
33 480.00грн
Закінчився Код товару: SPK6G
Закінчився Код товару: 6001642