В наявності магазини AR 15, АК, Сайга, СКС - 7.62х39.
Бронеплити – 3,4,5 клас. ДСТУ
Ремені збройові
Товар тут https://t.me/madhuntstock

Відкриття сезону полювання 2020

З особливим трепетом щороку мисливці (любителі і професіонали) чекають відкриття сезону. Зазвичай напередодні цієї події у них з'являється багато клопоту, адже потрібно придбати екіпіровку, приманки та інші атрибути для відстрілу дичини. А ще необхідно з'ясувати дату відкриття сезону, дозволені для відстрілу дні, встановлені норми і т.д.


Коли відкривається сезон в 2020 році?

У нинішньому році сезон полювання традиційно стартував 1 серпня. Це стало великою подією для мисливців, які є основними захисниками лісів і екосистеми.


Загальні терміни відстрілу дичини регулюються чинним законодавством. Дату початку і закінчення сезону, дозволені для полювання дні, норми встановлюються органами місцевого самоврядування.


Які документи потрібні мисливцеві?

Займаючись вибором патронів, опудал і іншої атрибутики, потрібно також пам'ятати про необхідність отримання спеціальних дозволів. Якщо у мисливці не буде дозвільних документів, його дії можуть визнати неправомірними і доведеться за них відповідати за законом.


Українським мисливцям видають ліцензію або відстрільної картки, при цьому тип документа залежить від виду видобутку. Ліцензія дозволяє виробляти відстріл кабанів, косуль, ланей, тхорів, нутрій, білок. Відстрільні картки дає можливість виробляти відстріл диких кроликів, птахів, зайців, вовків, лисиць.


Полювання на птахів

Сезон традиційно починається з полювання на пернату дичину, саме вона є однією з найпопулярніших. З початку серпня дозволений відстріл перепелів, качок, а також іншої пернатої дичини.


Полювання на птахів вимагає ретельної підготовки, причому, чим більш якісно вона буде проведена, тим більше шансів отримати хорошу здобич. У залученні пернатих відмінним помічником можуть стати опудала птахів. Тому якщо їх у вашому арсеналі ще немає, радимо звернути увагу на наш асортимент.


У нас можна замовити реалістичні опудала, які дозволяють продуктивно полювати на будь-які види дичини. З такими помічниками можна збільшити видобуток на 70-80% більше.


Полювання на парнокопитних, зайців, хижаків лісу

Любителям заганяти більш велику здобич доведеться почекати до початку листопада. Але зате полювати на парнокопитних і кабанів можна до кінця грудня. Винятком з цього правила є лосі, полювати на яких в Україні заборонено.


На початку листопада також відбудеться відкриття сезону полювання на зайця. Він триватиме до середини-кінця січня. З жовтня до кінця лютого триватиме можна полювати на лісових хижаків. У цей період можна полювати на бобрів, лисиць, вовків, білок.

  • Відкриття сезону полювання 2020

Популярні товари

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!