Bushnell FUSION 1 MILE ARC 10x42 - Фото 1
Bushnell FUSION 1 MILE ARC 10x42 - Фото 1
Є в наявності

Bushnell FUSION 1 MILE ARC 10x42

Ціна: 35581 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару000186

Дистанция измеренияот 1000 м до 2000 м

Кратность10

Незрівнянно ефективний, Fusion 1 Mile ARC є злиттям кращого бінокля Bushnell з можливостями кращих в світі лазерів.

Кожна деталь об'єктів при збільшенні багата контрастом і приголомшливою ясністю, природне зображення від краю до краю за допомогою оптики преміум-класу з повним багатошаровим просвітленням та призмами BaK-4.

При натисканні на кнопку відображається точну відстань до цілі від 10 до 1600 метрів.

Вбудований в далекомір режим Bow (Цибуля) надає горизонтальне відстань до цілі, тоді як режим Rifle (Гвинтівка) – величину поправки в сантиметрах, яку необхідно враховувати при полюванні з вогнепальною зброєю.

Нова технологія Matrix Display Technology, протитуманне покриття RainGuard HD і повністю водонепроникна конструкція забезпечують надійність і досконале зображення в будь-яких умовах.

Fusion 1 Mile ARC - це чудовий комплексний інструмент для будь-якого мисливця!

Основні особливості

Технологія RainGuard HD
Без цього не обійтися. Вода, що потрапила на лінзу, чи неакуратний видих більше не віднімуть у вас можливість бачити. Це запатентоване водовідштовхувальне покриття змушує вологу від опадів чи конденсату збиратися в крихітні краплі і розсіювати менше світла, так що ви отримуєте ясне, яскраве зображення в умовах, де інша оптика виявляється марною.

Водонепроникність і захист від конденсату
Все модели Fusion имеют уплотнительные кольца и заполнены сухим азотом для защиты от воды и запотевания. Эти модели могут выдерживать полное погружение в воду и оставаться сухими изнутри. Внутренние оптические поверхности не запотевают от влажности или резкого изменения температуры.


Режим Bow (Лук)
Показывает прямую видимую дистанцию, угол и истинную горизонтальную дистанцию от 5 до 99 метров. Режим Rifle (Винтовка)Показывает прямую видимую дистанцию, угол и понижение/превышение траектории пули до 500 сантиметров при стрельбе на расстояние от 100 до 800 метров. Режим BullsEye (Ближняя цель)
Сигнализирует пользователю специальным символом в изображении в случаях, когда при измерении до небольших целей лазерный луч отразился непосредственно от искомого объекта, а не от элементов фона, то есть когда в измеряемой группе больше одного объекта, на LCD-дисплее отображается расстояние до ближайшего.
Режим Brush (Дальняя цель)Игнорирует такие среды как кусты, валуны и ветки деревьев и показывает на LCD-дисплее расстояние только до самого дальнего объекта в прицельной группе.

Технология Matrix Display Technology
Matrix Display значно покращує контрастність, чіткість і яскравість дисплея для швидкої безпроблемною ідентифікації даних про вимірі. Ця нова технологія також дозволяє при будь-якому освітленні відображати дані далекоміра, не жертвуючи при цьому справжньої передачею кольору об'єктивів бінокля.

Дистанция измеренияот 1000 м до 2000 м

Кратность10

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано      Добре

Bushnell FUSION 1 MILE ARC 10x42 вибрати і купити від якісного виробника по актуальній ціні в інтернет магазині амуніції для полювання madhunt. Оптика на будь-який смак з доставкою в будь-який куточок України. Дивіться і замовляйте також опудала у нас в онлайн каталозі madhunt.com.ua наберіть нашим консультантам за телефонним номером +380 95 330 27 50 і ми допоможемо підібрати товар жителям міст: Івано-Франківськ, Нікополь, Ужгород.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!