Є в наявності

Pulsar Expert VM 8x40

Ціна: 6368 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару 000074

Диаметр линзы 40

Кратность 8

Оптичний бінокль Expert VM 8x40 під торговою маркою Pulsar повністю відповідає вимогам фахівців (мисливців, рибалок, єгерів, зоологів, орнітологів, працівників природоохоронної сфери, використовують оптику на професійному рівні, тобто тих, для кого щоденне спілкування з дикою природою, часто в несприятливих, а іноді і екстремальних умовах, є нормою життя. В основу Expert передбачена прогресивна оптична система на базі призм Porro 2-го роду, що дає дуже високу якість зображення, без спотворення картинки або передачі кольору і з високою роздільною здатністю. Багатошарове просвітління лінз, виконане за вакуумної технології TRUE COLOR, гарантує ясність зображення, видимого в бінокль, і реалістичну передачу кольору, а спеціально розроблений окуляр – високу чіткість. Плоскі захисні скла на об'єктивах дозволяють експлуатувати бінокль практично в будь-яких умовах, оберігаючи лінзи від механічних пошкоджень (сколовши, подряпин), а також потрапляння бруду, пилу і води. Expert 8x40 володіє оптимальною кратністю для польового мобільного використання, а його світлосила дозволяє з комфортом вести спостереження як в світлий час доби, так і в сутінкових умовах. Герметичний газонаповнений (азот) оптичний тракт захищає лінзи від запотівання — гарантує відсутність конденсату на внутрішніх оптичних поверхнях при різкій зміні температури, наприклад при внесенні з холоду в тепло і забезпечує плавучість бінокля. Втопити бінокль не вийде!

У бінокля Expert VM 8x40 відсутня традиційна осьова (шарнірна) конструкція, зближуюча труби бінокля. Саме ця нестандартна конструкція, укупі з міцним монолітним корпусом з вуглепластика і забезпечують приладу незвичайну експлуатаційну стійкість до впливу ударних навантажень і вібрації. Міжзінична відстань легко відрегулювати, зрушуючи або розсовуючи блоки окулярів, обравши таке положення, при якому видно тільки одне зображення предметів, а два кола поля зору поєднуються в один. Що стосується фокусування зображення і діоптрійної налаштування, то вони реалізовані за класичною схемою. Направивши бінокль на будь віддалений об'єкт і обертаючи барабан центрального фокусування, необхідно домогтися чіткого зображення в лівому каналі. Обертаючи кільце діоптрійної регулювання правого окуляра, слід домогтися чіткого зображення цього ж об'єкта і в правому каналі. Дана настройка проводиться з метою компенсації природної зору різниці між правим і лівим очима дивиться.
Еще одна конструктивная новинка — крышки объективов системы Eclipse-M. В начале наблюдения их достаточно откинуть вверх. Снимать их не надо, а значит, есть гарантия, что крышки не потеряются. К тому же в открытом положении крышки способны предохранять объективы бинокля от дождя. Узлы крышек при необходимости снимаются, и тогда бинокль можно спокойно ставить объективами вниз. Можно и переустановить узлы крышек так, чтобы они откидывались не вверх, а в стороны: это дает дополнительную защиту объективов бинокля от боковых засветок. А эргономичные косые наглазники защитят от боковых засветок окуляры бинокля.
В комплект бинокля входят современный черный чехол, похожий на сумку-планшет, салфетка для чистки оптики и мягкий шейный ремень. В случае необходимости ремень можно быстро снять. Для этого необходимо лишь нажать пальцем на крепление ремня и отщелкнуть его. Для ведения длительных наблюдений со статичной позиции бинокль можно установить на штатив. Для этого есть стандартное штативное гнездо 1/4 дюйма, расположенное в нижней части корпуса прибора.

Головною відмітною особливістю бінокля Expert VM 8x40 є наявність трьох режимів спостереження - «Денний», «Відображення» і «Контраст». Режими спостереження реалізовані за допомогою перемикаються внутрішніх світлофільтрів, жовтих і поляризаційних. Включення або відключення світлофільтрів забезпечує різні режими спостереження в залежності від умов навколишнього середовища.


Диаметр линзы 40

Кратность 8

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Pulsar Expert VM 8x40 придбати від кращого виробника по актуальній ціні в онлайн магазині товарів для полювання madhunt. Оптика для будь-яких потреб з доставкою в будь-який куточок України. Купуйте також патрони в нашому онлайн магазині madhunt. Напишіть прямо зараз нашим фахівцям на номер +380 95 330 27 50 і ми допоможемо знайти клієнтам регіонів: Кременчук, Івано-Франківськ, Павлоград.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!