Є в наявності

TruPulse 200L 1750 ,

Ціна: 23565 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Нові унікальні безвідбивні лазерні далекоміри виробництва компанії Laser Technology (США) з невидимим променем, безпечним для очей, забезпечують вимірювання відстаней до будь-яких об'єктів.

Застосовуються для лінійно-кутових вимірювань при виконанні сільгоспробіт, прокладання електромереж, для полювання, туризму, топографічних зйомок, вимірювань в лісовому господарстві, збору геоінформаційних даних спільно c GPS ДВС приймачами.

Далекоміри серії TruPulse швидко вимірюють похиле відстань, а вбудований інклінометр дозволяє легко вимірювати вертикальний кут, а потім і визначати перевищення і горизонтальне прокладання. У моделях TruPulse 360, TruPulse 360B і TruPulse 360R є електронний компас і застосовується технологія TruVector, яка гарантує точні вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів не залежно від орієнтації інструменту.

Всі вимірювання і налаштування відображаються на рідкокристалічному дисплеї, який видно через окуляр далекоміра, що гарантує точні вимірювання до потрібних об'єктів. Перехід між режимами вимірювань ('Ближній об'єкт', 'Дальній об'єкт', 'Безперервні вимірювання' і 'Фільтр') здійснюється однією кнопкою. У всіх дальномерах застосовується технологія TruTargeting, що збільшує точність вимірювання відстаней і горизонтального прокладання до об'єктів. Дальномеры серии TruPulse могут использоваться совместно со специализированным инструментом для лесной промышленности Criterion RD1000, позволяющим измерять диаметры и высоты деревьев, а также с контроллером или КПК, как полностью автоматическую систему регистрации данных.

Основные особенности:

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

TruPulse 200L 1750 , замовити від кращого бренду за кращою вартості в каталозі аксесуарів для полювання Медхант. Оптика для будь-якого мисливця з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Кращі пропозиції на опудала в нашому онлайн магазині madhunt. Напишіть нашим менеджерам на телефонний номер +380 67 818 71 68 і ми надамо консультацію покупцям в містах: Суми, Мелітополь, Ужгород.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!