Бінокль Steiner Wildlife XP 8x24
Бінокль Steiner Wildlife XP 8x24
В наявності

Код товару:5000400

Бінокль Steiner Wildlife XP 8x24
9331грн

Кількість:

Вага, гр. 344

Виробник Steiner-Optik Gmbh

Висота 122 мм

Діаметр об'єктива, мм 24

Країна виробник Німеччина

Кратність (збільшення)

Модель Wildlife XP

Поле зору м / 1000 м 114 м

Світлосила, лм 9

Ширина 101 мм

Популярний маленький бінокль з серії Wildlife® XP. Вагою до 344 м, Wildlife® 8x24 є найлегшою моделлю серед цих біноклів.

Легкий, міцний і простий у використанні, цей бінокль завжди буде ідеальним компаньйоном, якщо ви хочете взяти з собою якомога менше, наприклад, в подорожах або скелелазінні.

Інший інноваційної особливістю є поле видимості, яке незвично велику для компактних біноклів. Wildlife XP-міцні,легкі і надзвичайно ефективні біноклі.

Ці біноклі призначені для спостереження в складних умовах і прекрасно виконують свої функції в будь-якій ситуації. З високою контрастністю оптики STEINER, ви можете бути впевнені, що Ви завжди будете насолоджуватися чіткими зображеннями з високою контрастністю і блискучим визначенням квітів.

Лінзи в Wildlife XP з спеціальним покриттям, навіть в умовах поганої видимості завжди будуть забезпечувати чітке і яскраве зображення. Фокусування від 2 метрів до нескінченності.

Характеристики

HD-Оптика

Оптимально підходить для регулярного, професійного використання. Вузькоспеціалізованих покриття забезпечує першокласну передачу світла. Різкість зображення, і висока контрастність - від центру до краю. Розсіяне світло зводиться до мінімуму. Контури завжди чітко видно навіть при поганому освітленні або при настанні сутінків.

Fast-Close-Focus

Невеликий рух центрального коліщатка фокусування за допомогою пальця – це все, що потрібно для швидкого виявлення деталей, розташованих на відстані до нескінченності.

Швидко наближає фокус повністю виключає необхідність в незручному повороті коліщатка фокусування, вимагає багато часу.

Кнопка фокусування з плавним регулюванням робить фокусування швидкого, плавною і простий навіть при надягнутих товстих рукавичках в дуже холодну погоду. Завдяки чудовій діапазону наближення фокуса забезпечується зручне управління з прекрасною фокусуванням за короткий час.

3D об'ємне зображення

Вражаючі яскраві зображення з фантастичними природними кольорами.

Заповнення стисненим азотом за допомогою технології 2-ходового клапана

Запітніння або утворення конденсату всередині бінокля повністю виключено завдяки цьому високо технологічного вирішення. Навіть коливання температур від -40° до 80°C не чинить негативного впливу на функціональність біноклів STEINER, заповнених стисненим азотом.

Унікальна технологія 2-ходового клапана робить можливим перевірку, обслуговування та ремонт навіть через кілька років. Ваші біноклі завжди готові до роботи в екстремальних умовах або суворих погодних умовах. Якість і точність оптики зберігається десятиліттями.

Функціональна ергономічність: Наглазники «Twist-up»

Навіть якщо ви носите окуляри, наглазники «Twist-up» встановлені на моделі серії Ranger Pro пропонують зручну регулювання в трьох положеннях. Ці наглазники виготовлені з м'якого силікону, приємного на дотик. Їх ергономічний дизайн забезпечує захист від випадкового потрапляння стороннього світла.

Кріплення ременя ClicLoc

Завдяки цьому ретельно продуманому кріплення ременя STEINER біноклі завжди тримаються на ремені. Ремінь може бути пристебнутий або отстегнут одним простим рухом.

Вага, гр. 344

Виробник Steiner-Optik Gmbh

Висота 122 мм

Діаметр об'єктива, мм 24

Країна виробник Німеччина

Кратність (збільшення)

Модель Wildlife XP

Поле зору м / 1000 м 114 м

Світлосила, лм 9

Ширина 101 мм

Написати відгук
    Погано           Добре

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!