Є в наявності

TruPulse 200 () 2000 ,

Ціна: 40300 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару 005279

Дистанция измерения от 1000 м до 2000 м

Кратность 7

Нові унікальні безвідбивні лазерні далекоміри виробництва компанії Laser Technology (США) з невидимим променем, безпечним для очей, забезпечують вимірювання відстаней до будь-яких об'єктів.

Застосовуються для лінійно-кутових вимірювань при виконанні сільгоспробіт, прокладання електромереж, для полювання, туризму, топографічних зйомок, вимірювань в лісовому господарстві, збору геоінформаційних даних спільно c GPS ДВС приймачами.

Далекоміри серії TruPulse швидко вимірюють похиле відстань, а вбудований інклінометр дозволяє легко вимірювати вертикальний кут, а потім і визначати перевищення і горизонтальне прокладання. У моделях TruPulse 360, TruPulse 360B і TruPulse 360R є електронний компас і застосовується технологія TruVector, яка гарантує точні вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів не залежно від орієнтації інструменту.

Всі вимірювання і налаштування відображаються на рідкокристалічному дисплеї, який видно через окуляр далекоміра, що гарантує точні вимірювання до потрібних об'єктів. Перехід між режимами вимірювань ('Ближній об'єкт', 'Дальній об'єкт', 'Безперервні вимірювання' і 'Фільтр') здійснюється однією кнопкою. У всіх дальномерах застосовується технологія TruTargeting, що збільшує точність вимірювання відстаней і горизонтального прокладання до об'єктів. Далекоміри серії TruPulse можуть використовуватися спільно зі спеціалізованим інструментом для лісової промисловості Criterion RD1000, що дозволяє вимірювати діаметри і висоти дерев, а також з контролером або КПК, як повністю автоматичну систему реєстрації даних.

Основні особливості:

Дистанция измерения от 1000 м до 2000 м

Кратность 7

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

TruPulse 200 () 2000 , підібрати і купити від кращого бренду за доступною вартості в інтернет магазині аксесуарів для полювання madhunt. Оптика для будь-якого мисливця з доставкою по Україні. Дивіться і купуйте також зброю в нашому інтернет каталозі madhunt. наберіть нашим менеджерам на телефонний номер +380 67 818 71 68 і ми доставляємо які проживають в регіонах: Миколаїв, Полтава, Нікополь.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!