Активатор для вороніння NU-BLAK 50 мл - Фото 1
Активатор для вороніння NU-BLAK 50 мл - Фото 1
Є в наявності

Активатор для вороніння NU-BLAK 50 мл

Ціна: 88 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

NU-BLAK - активатор, являє собою прозору рідину, яку зручно наносити тряпочным тампоном, рівномірно обробляючи всю поверхню деталі приблизно 10 хвилин, після чого почекати 10-15 хв. За цим слід ополіскування деталі в ємності із чистою водою або під струменем води. Деталь підготовлена до вороніння.

Очищає і готує металеву поверхню перед воронінням. Масло і мастило видаляються на 100%, стійкі залишки смоли зникнуть без проблем.

Спосіб застосування:

1. На ділянку вибраний для вороніння нанести активатор для вороніння.

2. Через 10 хвилин чистою ганчіркою акуратно видалити активатор.

3. Після чистою вологою ганчіркою на оброблену поверхню нанести пасту NU-BLAK. Через 10-15 хв чистою мокрою ганчіркою видалити побілілі пасту, або змити її під проточною водою.

4. При необхідності або для досягнення кращого результату і більш глибокого кольору рекомендується повторити п. 3 (без нанесення активатора)

5. Після слід витерти насухо металеві частини і обробити універсальним маслом.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано      Добре

Активатор для вороніння NU-BLAK 50 мл вибрати від кращого бренду за доступною вартості в онлайн магазині спорядження для полювання madhunt. Зброя для будь-яких потреб з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Найкращі пропозиції на аксесуари в нашому інтернет каталозі Медхант. Зателефонуйте прямо зараз нашим продавцям на телефонний номер +380 67 818 71 68 і ми привеземо жителям регіонів: Миколаїв, Вінниця, Дніпродзержинськ.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!