Є в наявності

BALLISTOL масло універсальне 50 мл

Ballistol
Ціна: 67 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 11143

Країна виробник Германия

Тип средства Масло

Упаковка средства Банка

Універсальне масло, перевірене часом і не має собі рівних! Засіб для догляду за металом, деревиною, шкірою, гумою, пластиком і багатьом іншим. Незамінне на полюванні, риболовлі, стрільбище, в поході.

BALLISTOL створює захисну лужну плівку на поверхні металу, нейтралізуючи наслідки взаємодії металу з руками. Також масло видаляє інші кислотні залишки і захищає метал від корозії. Завдяки слабкому поверхневого натягу і сильної проникаючої здатності BALLISTOL заповнює дрібні тріщини і нерівності поверхні.

BALLISTOL захищає і зберігає будь-які натуральні дерев'яні вироби. Покращує зовнішній вигляд деревини і захищає від пересихання.

Масло Ballistol видаляє затвердіння і нальоти свинцю, міді і томпаку зі стовбурів і патронников вогнепальної зброї, ізолює та захищає дерев'яні частини зброї, очищає, розм'якшує і просочує кобури, лямки, ремені. Ballistol нейтралізує і видаляє кислотні опади від чорного пороху. Об'єм 200 мл (аерозоль).

Ballistol і вогнепальну зброю: Ballistol видаляє затвердіння і нальоти свинцю, міді і томпаку зі стовбурів і патронников вогнепальної зброї, ізолює та захищає дерев'яні частини зброї, очищає, розм'якшує і пронизує кобури, лямки, ремені. Ballistol нейтралізує і видаляє кислотні опади від чорного пороху.

Ballistol u метал: Ballistol створює захисну плівку на поверхні металів, запобігаючи шкідливий зовнішній вплив. Завдяки низькому поверхневого натягу, він здатний проникати в самі дрібні тріщинки і щілини на поверхні металу. Він розчиняє свинець, мідь і томпак. Він очищає срібло і латунь до блиску.

Ballistol u шкіра: Ballistol ефективно захищає шкіру від шкоди, що завдається комахами і грибками, створює вологонепроникний шар Ballistol нейтралізує залишки руйнує дубильної кислоти в шкірі.

Ballistol і дерево: Ballistol захищає, зберігає і омолоджує всі натуральні дерев'яні покриття. Він удосконалює будову дерева і захищає його від згубного впливу вологи і комах. Ідеальний для старовинних меблів!

Ballistol і автомобілі: Ballistol забезпечить грамотний догляд за деталями автомобілів і мотоциклів, запобігає замерзанню дверних замків вашої машини, зупинить корозію з-за солі і води, охоронить клеми акумулятора. Ballistol очистить і освітлить хром, видалить смолу (гудрон) і плями від комах.

Ballistol і навколишнє середовище: Цей продукт зроблений з натуральних компонентів і безпечний для людей і домашніх тварин. Ні його вживання, ні його природний розпад не можуть зашкодити навколишньому середовищу.

BALLISTOL - масло для тисячі цілей!
Завдяки своїй безпечної формулою BALLISTOL не шкодить здоров'ю людини і легко вступає в контакт із ліками і продуктами харчування.

Масло BALLISTOL доступно в пляшках по 50 мл і як аерозоль 50 мл, 100-мл, 200-мл та 400-мл флаконах.

Країна виробник Германия

Тип средства Масло

Упаковка средства Банка

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

BALLISTOL масло універсальне 50 мл купити від популярного виробника Ballistol-Klever за вигідною ціною в інтернет каталозі спорядження для полювання Медхант. Зброя для будь-яких потреб з доставкою в усі регіони України. Вигідні пропозиції на опудала у нас в магазині madhunt. Напишіть прямо зараз нашим менеджерам на номер +380 67 818 71 68 і ми оперативно привеземо які проживають в містах: Кропивницький, Бердянськ, Кам`янець-Подільський.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!