Є в наявності

BRUNOX Epoxy перетворювач іржі + грунт спрей 150 мл

Ціна: 618 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Створює з частинок нейтралізованої корозії однорідне метало-органічне покриття. Brunox epoxy — препарат, оберігає від корозії і одночасно грунтовка. Це підходить для механізмів, що піддаються капітальному ремонту, обладнання, транспортних засобів. Brunox epoxy — глибоко проникає, використовуючи капілярний ефект, це гарантує чудовий кінцевий результат, і полегшує подальше нанесення лакофарбового покриття. Brunox epoxy — не містить важких металів і мінеральних кислот, має необмежений час зберігання, розчинний в ацетоні, і інших розчинниках, не вступає в реакції з лакофарбовими покриттями і грунт — шпаклівками. Підходить для занурення і герметизації прихованих порожнин. Не містить нафтопродуктів

Спосіб застосування:

Зняти пухку іржу, жирні плями, бруд і залишки вільної фарби металевою щіткою.

На поверхню нанести 2-3 шари Brunox epoxy пензликом, валиком або з зручного аерозольного балончика Brunox epoxy .

Дати висохнути. Час висихання залежить від температури та вологості поверхні. Через годину, в цілях прискорення висихання, можна нагрівати поверхню до 180 гр.С протягом 10 хвилин. Пензель після використання промити у воді.

Нанести на оброблену засобом Brunox epoxy поверхню лакофарбове покриття.

100% синтетичний продукт.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

BRUNOX Epoxy перетворювач іржі + грунт спрей 150 мл підібрати і замовити від відомого бренду по актуальній ціні в онлайн магазині аксесуарів для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-яких потреб з доставкою по Україні. Найкращі пропозиції на оптику в нашому магазині Медхант. зателефонуйте нашим фахівцям на телефонний номер +380 67 818 71 68 і ми допоможемо вибрати товар жителям регіонів: Маріуполь, Полтава, Бердянськ.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!