Є в наявності

BRUNOX Epoxy преобразователь ржавчины + грунт спрей 30 мл

Ціна: 251 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Створює з частинок нейтралізованої корозії однорідне метало-органічне покриття. Brunox epoxy — препарат, оберігає від корозії і одночасно грунтовка. Це підходить для механізмів, що піддаються капітальному ремонту, обладнання, транспортних засобів. Brunox epoxy — глибоко проникає, використовуючи капілярний ефект, це гарантує чудовий кінцевий результат і полегшує подальше нанесення лакофарбового покриття. Brunox epoxy — не содержит тяжелых металлов и минеральных кислот, имеет неограниченное время хранения, растворим в ацетоне и других растворителях, не вступает в реакции с лакокрасочными покрытиями и грунт — шпаклевками. Подходит для погружения и герметизации скрытых полостей. Не содержит нефтепродуктов

Способ применения:

Снять рыхлую ржавчину, жирные пятна, грязь и остатки свободной краски металлической щеткой.

На поверхность нанести 2-3 слоя Brunox epoxy кисточкой, роликом или из удобного аэрозольного баллончика Brunox epoxy .

Дати висохнути. Час висихання залежить від температури та вологості поверхні. Через годину, в цілях прискорення висихання, можна нагрівати поверхню до 180 гр.С протягом 10 хвилин. Пензель після використання промити у воді.

Нанести на оброблену засобом Brunox epoxy поверхню лакофарбове покриття.

100% синтетичний продукт.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

BRUNOX Epoxy преобразователь ржавчины + грунт спрей 30 мл підібрати і купити від популярного бренду за доступною вартості в магазині аксесуарів для полювання Медхант. Зброя для будь-якого мисливця з доставкою по Україні. Дивіться і купуйте також аксесуари у нас в каталозі madhunt. Наберіть прямо зараз нашим фахівцям по номеру +380 67 818 71 68 і ми оперативно привеземо покупцям в містах: Полтава, Хмельницький, Чернівці.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!