Є в наявності

MONTAGESPRAY масло захист від корозії 200 мл

Ballistol-Klever
Ціна: 281 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 11142

Країна виробник Германия

Тип средства Масло

Упаковка средства Банка

Montagespray (спеціальне мастило для монтажних робіт). Внаслідок високої мастильної здатності монтажного аерозолю зубчасті колеса, ланцюги, шарикопідшипники і підшипники кочення, ходові ролики, площини ковзання і напрямні планки знаходяться в щадному режимі, не іржавіють і не заклинивают навіть при високих температурах і високому тиску. З'єднання навіть знову легко послаблюються після впливу надзвичайної теплового навантаження. Монтажний аерозоль захищає його на тривалий час від впливу корозії, зносу, стирання і заїдання. Він сприяє тугим і щільним з'єднанням для різьби і посадок. У випадку неоднорідних металів монтажний аерозоль перешкоджає контактної корозії, гарантує діапазон застосування від -100°C до +1000°C і є надзвичайно стійким проти впливів тиску. Захищає всі метали по відношенню до сприяють корозії середовищ: водяна пара, прісна і солона вода, розбавлені лужні розчини, більшість хімічно агресивних парів. Він не викликає побоювань з точки зору постанови про небезпечних робочих матеріалах. Щодо більшості газів монтажний аерозоль є індиферентним, так, наприклад, по відношенню до природного газу, бутану, пропану, благородних газів, фтор, хлор, вуглеводнів і азоту. Тільки у разі стисненого кисню, його використання не є можливим.

Масло для високих температур і тиску:
- послаблює з'єднання навіть після екстремальних температурних напружень.
- перешкоджає контактної корозії у різних металів
- високоефективний засіб для захисту від корозії
- забезпечує надійний захист від корозії, ущільнення, зносу і заїдання в з'єднаннях з екстремально високою динамічною навантаженням в області високих температур
- працює при температурах від 100° С до 1000° С
- дуже стійко в умовах роботи під тиском

Країна виробник Германия

Тип средства Масло

Упаковка средства Банка

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

MONTAGESPRAY масло захист від корозії 200 мл вибрати і придбати від популярного виробника Ballistol-Klever за вигідною вартості в магазині амуніції для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-якого мисливця з доставкою по Києву. Найкращі пропозиції на зброю в нашому магазині Медхант. зателефонуйте нашим продавцям на номер +380 67 818 71 68 і ми допоможемо придбати покупцям міст: Херсон, Кропивницький, Кременчук.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!