Є в наявності

Засіб для зняття омеднения стовбура Bore Tech Copper Remover 473 ml

Bore Tech
Ціна: 1242 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару 6006254

Країна виробник США

Обсяг 473 мл

Розроблено протягом багатьох років передових хімічних досліджень, Copper Remover ™ є запатентованим засобом для видалення міді, який перевершує суворі вимоги сучасних стрільців і очищає омеднения швидше, ніж традиційні розчинники на основі нафто-аміаку.

Засіб для чищення Bore Tech Cu + 2 COPPER REMOVER. Нове запатентований засіб для усунення мідних відкладень на стінках стовбура. На 100% безпечний для хром-молібденових і нержавіючих сталей, безпечний, без запаху, біорозкладаний, не містить аміак і нафтопродукти.

Особливості:

Засіб Cu + 2 COPPER REMOVER працює в два етапи для повного видалення з каналу ствола мідних відкладень: спочатку він змінює конфігурацію електронного стану міді (металева мідь з нейтральним зарядом Cu0 окислюється або розщеплюється до Cu +2), потім спеціальні сполучні засоби діють як магніти для вибіркового притягання і утримання міді з подальшим видаленням її з каналу ствола. Cu + 2 COPPER REMOVER також захищає стовбур від іржі.

Засіб однаково безпечно при чищенні стовбурів з нержавіючої або звичайної сталі, а також мають хромування.

Флакон оснащений зручним насадним клапаном з клацанням.

Не горить, не містить аміаку, не має запаху.

Повністю розкладається.

Містить добавки, що запобігають корозії.

Застосування:

Розрядіть зброю.

1. За допомогою шомпола пропустіть через ствол в одному напрямку по черзі 3-4 патча, змочених засобом Cu + 2 COPPER REMOVER. Чистіть тільки в одному напрямку, зазвичай від казенної частини до дульного зрізу.

2. Накрутите на шомпол нейлоновий йоржик, змочіть його засобом Cu + 2 COPPER REMOVER і зробіть від 10 до 15 проходів. При виході зі ствола йоржик відкручується, шомпол витягується, далі йоржик знову накручується і виконується наступний прохід.

3. Повторіть крок 1 і залиште Cu + 2 COPPER REMOVER в стовбурі на 3 - 5 хвилин.

4. Проженете через ствол сухі патчі, поки вони не будуть виходити чистими.

5. Перед зберіганням вогнепальної зброї виженете патч, змочений в Cu + 2 COPPER REMOVER.

6. Перед використанням зброї наколи сухий патч на Вішер шомпола і пропустіть через ствол. Це дозволить очистити стовбур від випадкового бруду, пилу та ін.

Країна виробник США

Обсяг 473 мл

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Засіб для зняття омеднения стовбура Bore Tech Copper Remover 473 ml підібрати і купити від відомого бренду Bore Tech за доступною вартості в інтернет каталозі аксесуарів для полювання Медхант. Зброя на будь-який смак з доставкою по Києву та Україні. Подивіться і замовте також патрони в нашому магазині madhunt. Наберіть прямо зараз нашим консультантам на телефонний номер +380 95 330 27 50 і ми допоможемо вибрати товар які проживають в регіонах: Чернівці, Біла Церква, Нікополь.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!