Є в наявності

USTANOL масло нейтральное, спрей 200 мл

Ballistol-Klever
Ціна: 293 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 11136

Країна виробник Германия

Тип средства Масло

Упаковка средства Банка

Эффективное и экономичное средство для очистки, смазки, защиты и консервации механизмов и приборов любого рода в промышленности, сельском хозяйстве, ремесленном производстве, в быту и садоводческой деятельности.

Очень маловязкое масло володіє надзвичайно високою активністю до повзучості і проникненню і міцно прилипає до металів. Воно чистить, змащує і захищає все в одному. Нейтральне масло Ustanol є ідеальним для догляду, змащування і консервації приладів точної механіки, прецизійних інструментів, машин і виробничого обладнання, інструментів і цехових верстатів, всіх без винятку металевих деталей, також латуні та інших кольорових металів. Нейтральне масло Ustanol не втрачає первісних властивостей з плином часу і не перетворюється в смолу. На металевих покриттях воно надійно зміщує воду і на підставі свого низького поверхневого натягу і величезної проникаючої здатності воно також надійно захищає до самого останнього куточка від іржі. Нейтральне масло Ustanol зарекомендувало себе з найкращого боку в якості контактного олії. Воно гарантує надійне застосування від -50°C до 150°C, не містить хлорорганічних розчинників і полихлоринированных біфенілів. В якості аерозолю є нейтральним до озонового шару, без вмісту фторхлоруглеводородов. Не завдає шкоди ґрунтовим водам допомогою розчинника.

Масло УСТАНОЛ устраняет ржавчину, старые масла и остатки любого рода на металлических деталях. Ослабляет крепко сидящие (пригар, окалина и ржавчина) резьбовые и прочие соединения.
Масло проникает в мельчайшие трещины и дефекты, достигает самых труднодоступных мест и вытесняет влагу с металлических поверхностей.
Покрывает детали пленкой и предотвращает от влияния неблагоприятных метеорологических условий. Сохраняет даже при хранении вне помещений самые уязвимые детали приборов. Надежно сохраняет стальные детали от коррозии и предотвращает образование налета на деталях из латуни и меди.
Охороняє товари під час тривалого транспортування, не твердне, не липне. Оберігає деталі приладів і з'єднання від замерзання взимку.
Зменшує тертя зчеплення ковзання і кочення в будь-яких рухомих механізмах.

Цей продукт зроблений з натуральних компонентів і безпечний для людей і домашніх тварин.
Не містить силікону, хлорогидрокарбоната і речовин, що руйнують озон.

Країна виробник Германия

Тип средства Масло

Упаковка средства Банка

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

USTANOL масло нейтральное, спрей 200 мл підібрати і купити від кращого бренду Ballistol-Klever за вигідною вартості в онлайн каталозі товарів для полювання madhunt. Зброя для будь-якого мисливця з доставкою в усі регіони України. Кращі пропозиції на зброю в інтернет каталозі madhunt. Напишіть нашим продавцям на номер +380 95 330 27 50 і ми надамо консультацію клієнтам регіонів: Суми, Луцьк, Нікополь.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!