Є в наявності

Засіб для чищення Bore Tech C4 CARBON REMOVER. Обсяг - 473 мл

Bore Tech
Ціна: 1090 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару 28000043

Артикул BTCC-35016

Дополнительная информация Убирает нагар. Безопасно для ствола.

Категорія Оружие и комплектующие

Модель Средство для чистки C4 CARBON REMOVER

Обсяг 473 мл

Підкатегорія Средства для чистки

Страна происхождения США

Bore Tech C4 CARBON REMOVER - це інноваційний, запатентований хімічний засіб для чищення від вуглецевих відкладень.
C4 CARBON REMOVER має поліпшену хімічну формулу і містить інгредієнти, які ніколи раніше не застосовувалися в стрілецької індустрії.
Bore Tech C4 CARBON REMOVER відповідає сучасним строгим вимогам фахівців стрілецької зброї і, в тій же година, є екологічно чистим продуктом, що не містить аміак.
C4 CARBON REMOVER негорючий, нешкідливий, безпечний для стовбура, без запаху, на 100% розкладається мікроорганізмами, містить речовини, що перешкоджають утворенню корозії.
C4 CARBON REMOVER використовує суміш хімічних поверхнево-активних речовин, які з легкістю послаблюють зчеплення вуглецевих залишків з поверхнею стовбура. Трудомістка і монотонна чистка залишилася в минулому. Тепер достатня лише нанести невелику кількість засобу на внутрішню поверхню каналу ствола і через кілька хвилин витерти насухо за допомогою патча.
C4 CARBON REMOVER ідеально підходить для чищення каналу ствола, дзеркала затвора, полум'ягасника, дулового гальма, глушника, патронника, револьверного барабана, газового поршня й інших місць інтенсивного утворення вуглецевих відкладень. Крім цього C4 CARBON REMOVER ефективно нейтралізує сприяють корозії солі, вироблені патронами військового зразка і спорядженими патронами чорним порохом.
Застосування:
Розрядіть зброю.
1. Пропустіть через ствол по черзі 3-4 патча, змочених засобом C4 CARBON REMOVER. Чистіть тільки в одному напрямку, зазвичай від казенної частини до дульному зрізу.
2. Зробіть від 10 до 15 проходів щільно прилеглим нейлоновим йоржиком, змоченим у C4 CARBON REMOVER. При виході зі ствола йоржик відкручується, шомпол витягається, далі йоржик знову накручується і виконується наступний прохід.
3. Повторіть крок 1 і залиште C4 CARBON REMOVER в стволі на 5-10 хвилин.
4. Проженіть через стовбур сухі патчі, поки вони не будуть виходити чистими.
5. Перед зберіганням вогнепальної зброї проженіть патч, змочений в C4 CARBON REMOVER.
6. Перед використанням зброї, наколіть сухої патч на вішер шомпола і пропустіть через ствол. Це дозволить очистити стовбур від випадкової бруду, пилу тощо

Артикул BTCC-35016

Дополнительная информация Убирает нагар. Безопасно для ствола.

Категорія Оружие и комплектующие

Модель Средство для чистки C4 CARBON REMOVER

Обсяг 473 мл

Підкатегорія Средства для чистки

Страна происхождения США

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Засіб для чищення Bore Tech C4 CARBON REMOVER. Обсяг - 473 мл придбати від кращого виробника Bore Tech по актуальній ціні в інтернет магазині амуніції для полювання madhunt. Зброя для будь-яких потреб з доставкою в будь-який куточок України. Найкращі пропозиції на опудала в каталозі Медхант. наберіть нашим фахівцям на номер +380 95 330 27 50 і ми допоможемо знайти клієнтам регіонів: Рівне, Дніпродзержинськ, Кременчук.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!