Є в наявності

Засіб для чищення Bore Tech C4. Об'єм - 7 мл Пробник.

Bore Tech
Ціна: 67 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 28000100

Артикул BTCC35000

Дополнительная информация Убирает нагар. Безопасно для ствола.

Категорія Оружие и комплектующие

Модель Средство для чистки C4 CARBON REMOVER

Обсяг 7 мл

Підкатегорія Средства для чистки

Страна происхождения США

Bore Tech C4 CARBON REMOVER - це інноваційний, запатентований хімічний засіб для чищення від вуглецевих відкладень.

C4 CARBON REMOVER має поліпшену хімічну формулу і містить інгредієнти, які ніколи раніше не застосовувалися в стрілецької індустрії.

Bore Tech C4 CARBON REMOVER відповідає сучасним строгим вимогам фахівців стрілецької зброї і, в той же час, є екологічно чистим продуктом, що не містить аміак.

C4 CARBON REMOVER негорючий, нешкідливий, безпечний для стовбура, без запаху, на 100% розкладається мікроорганізмами, містить речовини, що перешкоджають утворенню корозії.

C4 CARBON REMOVER використовує суміш хімічних поверхнево-активних речовин, які з легкістю послаблюють зчеплення вуглецевих залишків з поверхнею стовбура. Трудомістка і монотонна чистка залишилася в минулому. Тепер достатньо лише нанести невелику кількість засобу на внутрішню поверхню каналу ствола і через кілька хвилин витерти насухо за допомогою патча.

C4 CARBON REMOVER ідеально підходить для чищення каналу ствола, дзеркала затвора, полум'ягасника, дульного гальма, глушника, патронника, револьверного барабана, газового поршня й інших місць інтенсивного утворення вуглецевих відкладень. Крім цього C4 CARBON REMOVER ефективно нейтралізує сприяють корозії солі, вироблені патронами військового зразка і спорядженими патронами чорним порохом.

Застосування:

Розрядіть зброю.

1. Пропустіть через стовбур по черзі 3-4 патча, змочених засобом C4 CARBON REMOVER. Чистіть тільки в одному напрямку, зазвичай від казенної частини до дульному зрізу.

2. Зробіть від 10 до 15 проходів щільно прилеглим нейлоновим йоржиком, змоченим у C4 CARBON REMOVER. При виході зі ствола йоржик відкручується, шомпол витягається, далі йоржик знову накручується і виконується наступний прохід.

3. Повторіть крок 1 і залиште C4 CARBON REMOVER в стовбурі на 5-10 хвилин.

4. Проженіть через стовбур сухі патчі, поки вони не будуть виходити чистими.

5. Перед зберіганням вогнепальної зброї проженіть патч, змочений в C4 CARBON REMOVER.

6. Перед використанням зброї, наколіть сухої патч на вішер шомпола і пропустіть через ствол. Це дозволить очистити стовбур від випадкової бруду, пилу тощо

Артикул BTCC35000

Дополнительная информация Убирает нагар. Безопасно для ствола.

Категорія Оружие и комплектующие

Модель Средство для чистки C4 CARBON REMOVER

Обсяг 7 мл

Підкатегорія Средства для чистки

Страна происхождения США

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Засіб для чищення Bore Tech C4. Об'єм - 7 мл Пробник. підібрати і замовити від відомого бренду Bore Tech за вигідною ціною в онлайн каталозі спорядження для полювання madhunt. Зброя на будь-який смак з доставкою в усі міста України. Дивіться і купуйте також патрони у нас в онлайн магазині madhunt. Напишіть прямо зараз нашим консультантам по номеру +380 95 330 27 50 і ми допоможемо купити які проживають в містах: Полтава, Хмельницький, Бердянськ.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!