Є в наявності

Збройове мастило Ballistol 400 мл.

Ballistol
Ціна: 248 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 4290025

Артикул 21810

Калібр 400мл.

Категорія Оружие и комплектующие

Країна виробник Германия

Модель Ballistol

Обсяг 400 мл

Підкатегорія Средства для чистки

Універсальне масло BALLISTOL перевірено часом і не має собі рівних.
Засіб для догляду за металом, шкірою, деревиною, гумою, пластиком, хутром, шкірою людини і багатьом іншим. Застосовується в промисловості, сільському господарстві, у побуті, в саду, в гаражі. Незамінне на полюванні, на рибалці, на стрільбищі, в поході.
BALLISTOL широко застосовується при виробництві верстатів і устаткування, у високоточних галузях промисловості. Масло створює захисну лужну плівку на поверхні металу, нейтралізуючи наслідки взаємодії матеріалу з руками. Також масло видаляє інші кислотні залишки і захищає метал від корозії. Завдяки своєму слабкого поверхневого натягу і сильної проникаючої здатності BALLISTOL заповнює дрібні тріщини і нерівності поверхні. Масло ідеально підходить для догляду за високоточними і вимірювальними приладами, дрібними і крихкими деталями.
Крім цього, BALLISTOL ефективно захищає вироби з шкіри від висихання і пошкодження гнилизною, створює вологонепроникний захисний шар. Масло нейтралізує залишки руйнує дубильної кислоти в шкірі. Суха шкіра знову стає м'якою і еластичною, з шовковисто-матовим глянцем. Світла шкіра може потемніти. Масло не залишає жирних слідів, а запах зникає за короткий час.
Також BALLISTOL захищає і зберігає будь-які натуральні дерев'яна яні вироби. Покращує зовнішній вигляд деревини і захищає від згубного впливу вологи і комах. Ідеально для догляду за античної меблями.
До того ж, BALLISTOL захищає, зберігає штучні матеріали, стійкі до впливу масла, зберігає їх еластичність і запобігає висушуванню і охрупчивание. Запобігає примерзання дверних ущільнювачів в автомобілях. Пластмасові поверхні знову блищать як нові і не залишає жирних слідів.
BALLISTOL не шкодити людській шкірі та шкурі тварин і абсолютно безпечно при випадковому проковтуванні. Масло рекомендується для очищення шкіри та шерсті домашніх тварин, їхніх вух, хвостів, грив і накопичує.
Активні компоненти в BALLISTOL - природного походження або ж зустрічаються і в природі. Його базова олія є медично чистимо білим маслом. BALLISTOL - стійкий до старіння і твердне протягом багатьох років. Всі компоненти BALLISTOL - біологічно розкладаються і нешкідливі для нашого навколишнього середовища.
BALLISTOL - масло для тисячі цілей!

Артикул 21810

Калібр 400мл.

Категорія Оружие и комплектующие

Країна виробник Германия

Модель Ballistol

Обсяг 400 мл

Підкатегорія Средства для чистки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Збройове мастило Ballistol 400 мл. підібрати і придбати від відомого виробника Ballistol за вигідною вартості в інтернет магазині спорядження для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-яких потреб з доставкою в будь-який куточок Києва. Дивіться і купуйте також патрони у нас в онлайн каталозі madhunt. Напишіть нашим співробітникам за телефонним номером +380 67 818 71 68 і ми надамо консультацію клієнтам в міста: Полтава, Рівне, Біла Церква.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!