Є в наявності

Збройове мастило Ballistol 500 мл.

Ballistol
Ціна: 420 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 4290001

Артикул 21150

Дополнительная информация Крышка

Калібр 500мл.

Категорія Оружие и комплектующие

Країна виробник Германия

Модель Ballistol

Обсяг 500 мл

Підкатегорія Средства для чистки

Універсальне масло BALLISTOL перевірено часом і не має собі рівних.
Засіб для догляду за металом, шкірою, деревиною, гумою, пластиком, хутром, шкірою людини і багатьом іншим. Застосовується в промисловості, сільському господарстві, у побуті, в саду, в гаражі. Незамінне на полюванні, на рибалці, на стрільбищі, в поході.
BALLISTOL широко застосовується при виробництві верстатів і устаткування, у високоточних галузях промисловості. Масло створює захисну лужну плівку на поверхні металу, нейтралізуючи наслідки взаємодії матеріалу з руками. Також масло видаляє інші кислотні залишки і захищає метал від корозії. Завдяки своєму слабкого поверхневого натягу і сильної проникаючої здатності BALLISTOL заповнює дрібні тріщини і нерівності поверхні. Масло ідеально підходить для догляду за високоточними і вимірювальними приладами, дрібними і крихкими деталями.
Крім цього, BALLISTOL ефективно захищає вироби з шкіри від висихання і пошкодження гнилизною, створює вологонепроникний захисний шар. Масло нейтралізує залишки руйнує дубильної кислоти в шкірі. Суха шкіра знову стає м'якою і еластичною, з шовковисто-матовим глянцем. Світла шкіра може потемніти. Масло не залишає жирних слідів, а запах зникає за короткий час.
Також BALLISTOL захищає і зберігає будь-які натуральні дерев'яна яні вироби. Покращує зовнішній вигляд деревини і захищає від згубного впливу вологи і комах. Ідеально для догляду за античної меблями.
До того ж, BALLISTOL захищає, зберігає штучні матеріали, стійкі до впливу масла, зберігає їх еластичність і запобігає висушуванню і охрупчивание. Запобігає примерзання дверних ущільнювачів в автомобілях. Пластмасові поверхні знову блищать як нові і не залишає жирних слідів.
BALLISTOL не шкодити людській шкірі та шкурі тварин і абсолютно безпечно при випадковому проковтуванні. Масло рекомендується для очищення шкіри та шерсті домашніх тварин, їхніх вух, хвостів, грив і накопичує.
Активні компоненти в BALLISTOL - природного походження або ж зустрічаються і в природі. Його базова олія є медично чистимо білим маслом. BALLISTOL - стійкий до старіння і твердне протягом багатьох років. Всі компоненти BALLISTOL - біологічно розкладаються і нешкідливі для нашого навколишнього середовища.
BALLISTOL - масло для тисячі цілей!

Артикул 21150

Дополнительная информация Крышка

Калібр 500мл.

Категорія Оружие и комплектующие

Країна виробник Германия

Модель Ballistol

Обсяг 500 мл

Підкатегорія Средства для чистки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Збройове мастило Ballistol 500 мл. замовити від відомого виробника Ballistol за актуальною вартістю в каталозі амуніції для полювання madhunt. Зброя на будь-який смак з доставкою в будь-який куточок України. Найкращі пропозиції на патрони в каталозі Медхант. зателефонуйте нашим фахівцям за телефонним номером +380 67 818 71 68 і ми допоможемо знайти покупцям в містах: Кривий Ріг, Херсон, Кременчук.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!