Є в наявності

OZKURSAN (9 mm P. A.)

Ціна: 8 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару OZKURSAN (9 mm P.A.)

Країна виробник Украина

Холості патрони Ozkursan 9 mm Р. А. розроблені і випускаються відомої турецької фірмою OZKURSAN Ltd. Sti. для стартових (сигнальних) пістолетів калібру 9 mm Р. А.

Патрони складаються з капсулированной гільзи з порохом і полою пластмасової капсули зеленого кольору.
ОПИС
Холості патрони Ozkursan 9 mm P. A. застосовуються як сигнальне засіб для подачі шумових сигналів, відлякування тварин, птахів і т. д. Ці патрони можна заряджати також і газові пістолети калібру 9 мм P. A. зі спеціальною насадкою до газового пістолету їх можна використовувати для подачі світлових сигналів за допомогою сигнальних ракет.

ЗАСТОСУВАННЯ
Щоб уникнути нанесення випадкових травм собі і оточуючим людям стовбур пістолета при пострілі слід направляти вертикально вгору. Крім того, при стрільбі сигнальними ракетами, необхідно суворо дотримуватися вимог інструкції по застосуванню таких ракет. Після стрілянини необхідно вичистити патронник і ствол пістолета. Це дозволить уникнути можливого застрягання патрона при перезарядці, особливо під час стрільби після тривалої перерви.
Забороняється стрільба:
- на відстанях менше 1,0 м від дульного зрізу зброї до людини,
- патронами, имеющими механические или коррозионные повреждения, а также патронами с просроченным сроком хранения.
Существующие методики судебно-медицинской экспертизы позволяют определить отклонения от разрешенных правил применения газового/сигнального оружия и патронов к нему, которые могут повлечь за собой уголовную ответственность стрелка.
Срок хранения патронов - 5 лет от даты изготовления. Патроны должны храниться, при температуре 25˚С и при относительной влажности 60%, а применять их можно в температурном диапазоне от -10 до 40 °С. ВНИМАНИЕ: небезпека ураження вогнем і осколками капсули. Зберігати подалі від відкритого вогню, розжарених поверхонь, джерел іскор та інших джерел займання. Не палити при стрільбі! .

ДОЗВІЛ
відповідно ДО законодавства України право на придбання холостих патронів мають всі цивільні особи, які досягли 18 річного віку.


Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

OZKURSAN (9 mm P. A.) підібрати і замовити від популярного виробника по актуальній ціні в онлайн каталозі товарів для полювання madhunt. Зброя для будь-яких потреб з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Дивіться і купуйте також опудала у нас в онлайн магазині Медхант. Зателефонуйте прямо зараз нашим консультантам за телефонним номером +380 95 330 27 50 і ми допоможемо вибрати товар покупцям в містах: Миколаїв, Маріуполь, Мелітополь.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!