Є в наявності

OZKURSAN (9 mm/380 R)

Ціна: 11 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару OZKURSAN (9 mm/380 R)

Країна виробник Украина

Холості патрони Ozkursan 9 mm/380 R розроблені і випускаються відомої турецької фірмою OZKURSAN Ltd. Sti. для стартових (сигнальних) револьверів калібру 9 мм/380 R.

Патрони складаються з капсулированной гільзи з порохом і полою пластмасової капсули зеленого кольору.
ОПИС
Холості патрони Ozkursan 9 mm/380 R застосовуються як сигнальне засіб для подачі шумових сигналів, відлякування тварин, птахів і т. д. Ці патрони можна заряджати також і в газові револьвери калібру 9 мм/380 R. А зі спеціальною насадкою до газового револьверу їх можна використовувати для подачі світлових сигналів за допомогою сигнальних ракет.

ЗАСТОСУВАННЯ
Щоб уникнути нанесення випадкових травм собі і оточуючим людям стовбур пістолета при пострілі слід направляти вертикально вгору. Крім того, при стрільбі сигнальними ракетами, необхідно суворо дотримуватися вимог інструкції по застосуванню таких ракет. Після стрілянини необхідно вичистити камору і стовбур револьвера. Це дозволить уникнути можливого застрягання патрона при перезарядці, особливо під час стрільби після тривалої перерви.
Забороняється стрільба:
- на відстанях менше 1,0 м від дульного зрізу зброї до людини,
- патронами, що мають механічні або корозійні пошкодження, а також патронами з простроченим терміном зберігання.
Існуючі методики судово-медичної експертизи дозволяють визначити відхилення від дозволених правил застосування газового/сигнального зброї і патронів до нього, які можуть спричинити за собою кримінальну відповідальність стрілка.
Термін зберігання патронів - 5 років від дати виготовлення. Патрони повинні зберігатися при температурі 25С при відносній вологості 60%, а застосовувати їх можна в температурному діапазоні від -10 до 40 °С. УВАГУ: небезпека ураження вогнем і осколками капсули. Зберігати подалі від відкритого вогню, розжарених поверхонь, джерел іскор та інших джерел займання. Не палити при стрільбі! .

ДОЗВІЛ
відповідно ДО законодавства України право на придбання холостих патронів мають всі цивільні особи, які досягли 18 річного віку.


Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

OZKURSAN (9 mm/380 R) підібрати від відомого виробника за актуальною вартістю в інтернет каталозі опудал для полювання madhunt.com.ua Зброя на будь-який смак з доставкою в усі регіони України. Кращі пропозиції на зброю в каталозі інтернет магазину Медхант. Напишіть прямо зараз нашим консультантам по номеру +380 95 330 27 50 і ми допоможемо підібрати товар покупцям регіонів: Чернігів, Чернівці, Бердянськ.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!