Є в наявності

Fild Target 0,55 . (500 )

Ціна: 117 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару 022702

Кількість в упаковці 500

Калібр 5

Тип Пули для пневматического оружия

Упаковка Пачка

Назначение пуль Люман Field Target видно из названия. Филд-Таргет (Field-Target) ― стрельба на открытом воздухе из пневматического оружия по падающим мишеням имитирующая охоту. Этот вид стрельбы зародился в Англии в начале 1980-х. Из-за особенностей Английского законодательства, в основном сельского места жительства и огромного количества полевых вредителей (крысы, кролики, вороны и т.д.) приобрел огромную популярность.

Люман Field Target ― це високоточні важкі кулі для стрільби з швидко рухомих мішенях. Завдяки аеродинамічній формі і хорошою калібрування куль досягається висока купчастість при стрільбі.

В цілому кулі Люман Field Target 0,55 дуже близькі до звичайних кулям Люман 0,68 г, і відрізняються високими стандартами якості при виготовленні і сортування. Точність при виготовленні Люман 068 р Field Target становить +/- 0,0001 г, що дозволяє домогтися більш передбачуваного поведінки куль при стрільбі всієї серії.

Характеристики куль люман фт 0,55 г круглоголових

Кількість в упаковці 500

Калібр 5

Тип Пули для пневматического оружия

Упаковка Пачка

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Fild Target 0,55 . (500 ) придбати від популярного бренду за актуальною вартістю в інтернет каталозі амуніції для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-яких потреб з доставкою по Україні. Дивіться і купуйте також опудала у нас в інтернет каталозі madhunt.com.ua Наберіть прямо зараз нашим фахівцям на номер +380 67 818 71 68 і ми допоможемо замовити жителям міст: Луцьк, Мелітополь, Бердянськ.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!