Балон газовий. Балончик газовий Перець-4 LED - Фото 1
Балон газовий. Балончик газовий Перець-4 LED - Фото 1
Є в наявності

Балон газовий. Балончик газовий Перець-4 LED

Ціна: 286 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товаруПерец-4 LED

Країна виробникУкраина

Вироби 'Перець-4 LED' призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії, з інтегрованим в ковпачок балона світлодіодним ліхтарем.


ОПИС
Вироби 'Перець-4 LED' (ТУ У 29.6-19485052-044-2007 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - капсаїцин (витяжка з натурального червоного перцю). В ковпачок балона інтегрований потужний світлодіодний ліхтар. Промінь світла засліплює правопорушника, а препарат впливає 'конусом' аерозольного хмари. 'Перець-4 LED' ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. Виріб сертифіковане –див. розділ СЕРТИФІКАТИ. LED ліхтарі, які використовуються у виробах ' Перець-4 LED ', згідно з чинним законодавством України не підлягають обов'язковій сертифікації.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендації.
При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, відкрити кришку ковпачка (при цьому ліхтар включиться автоматично), направити промінь світла в обличчя нападника і натиснути на кнопку розпилювача. При можливості необхідно враховувати напрям вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин і ін Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.
Світлодіоди балонів серії «LED» можна використовувати і як звичайні ліхтарі.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню.
Термін зберігання балонів - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.
Гарантійний термін експлуатації LED ліхтарів – 2 роки, а ресурс лампочок перевищує 50 000 годин.

ДОЗВІЛ
Вироби 'Терен-4 LED' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.
Традиційно на початку березня у не менш традиційному ...
Детальніше

Країна виробникУкраина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано      Добре

Балон газовий. Балончик газовий Перець-4 LED купити від відомого бренду за доступною вартості в каталозі опудал для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-якого мисливця з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Кращі пропозиції на опудала у нас в онлайн каталозі madhunt. Наберіть прямо зараз нашим співробітникам на номер +380 95 330 27 50 і ми доставляємо клієнтам в регіонах: Вінниця, Дніпродзержинськ, Тернопіль.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!