Є в наявності

Балон газовий. Балончик газовий Шип-1 LED

Ціна: 280 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару Шип-1 LED

Країна виробник Украина

Вироби 'Шип-1 LED' призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії, з інтегрованим в ковпачок балона світлодіодним ліхтарем.


ОПИС
Вироби 'Шип-1 LED' (ТУ У 29.6-19485052-019-2002 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовина речовина сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолид пеларгоновой кислоти. В ковпачок балона інтегрований потужний світлодіодний ліхтар. Промінь світла засліплює правопорушника, а препарат чинить прицільне вплив струменем аерозолю. 'Шип-1 LED' ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. Виріб сертифіковане – див. розділ СЕРТИФІКАТИ. LED ліхтарі, які використовуються у виробах 'Шип-1 LED', згідно з чинним законодавством України не підлягають обов'язковій сертифікації.

ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендації.
При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, відкрити кришку ковпачка (при цьому ліхтар включиться автоматично), направити промінь світла в обличчя нападника і натиснути на кнопку розпилювача. При можливості необхідно враховувати напрям вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Завдяки своїм конструктивним особливостям балон 'Шип-1 LED' більш ефективний (порівняно з балонами аерозольного типу) при застосуванні в закритих приміщеннях і на відкритій місцевості при зустрічному вітрі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 3 м. Світлодіоди балонів серії «LED» можна використовувати і як звичайні ліхтарі.
Світлодіоди балонів серії «LED» можна використовувати і як звичайні ліхтарі.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню.
Термін зберігання балонів - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.
Гарантійний термін експлуатації LED ліхтарів – 2 роки, а ресурс лампочок перевищує 50 000 годин.

ДОЗВІЛ
Вироби 'Терен-1Б LED' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.
Традиційно на початку березня у не менш традиційному ...
Детальніше

Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Балон газовий. Балончик газовий Шип-1 LED придбати від якісного бренду за актуальною вартістю в інтернет каталозі амуніції для полювання madhunt. Зброя для будь-якого мисливця з доставкою в усі регіони України. Найкращі пропозиції на оптику в нашому каталозі madhunt. Напишіть нашим співробітникам на номер +380 67 818 71 68 і ми доставимо покупцям в містах: Черкаси, Біла Церква, Павлоград.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!