Балон газовий Терен-4. Балончик газовий - Фото 1
Балон газовий Терен-4. Балончик газовий - Фото 1
Є в наявності

Балон газовий Терен-4. Балончик газовий

Ціна: 104 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товаруТерен-4

Країна виробникУкраина

Вироби 'Терен-4' призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії.


ОПИС
Вироби 'Терен-4' (ТУ У 29.6-19485052-019-2002 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолид пеларгоновой кислоти. Препарат чинить вплив 'конусом' аерозольного хмари, він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. Виріб сертифіковане –див. розділ СЕРТИФІКАТИ.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендації.
При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон, видалити запобіжну пластину (великий палець руки повинен залишитися зверху на червоній кнопці), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на кнопку. При можливості необхідно враховувати напрям вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,5 м.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню.
Термін зберігання - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.

ДОЗВІЛ
Вироби 'Терен-4' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.
Традиційно на початку березня у не менш традиційному ...
Детальніше

Країна виробникУкраина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано      Добре

Балон газовий Терен-4. Балончик газовий підібрати і замовити від якісного бренду за актуальною вартістю в каталозі опудал для полювання madhunt.com.ua Зброя для будь-яких потреб з доставкою по Києву. Найкращі пропозиції на опудала у нас в каталозі інтернет магазину madhunt.com.ua Напишіть прямо зараз нашим консультантам за телефонним номером +380 95 330 27 50 і ми допоможемо придбати покупцям міст: Вінниця, Суми, Павлоград.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!