Балончик газовий Терен-1М LED - Фото 1
Балончик газовий Терен-1М LED - Фото 1
Є в наявності

Балончик газовий Терен-1М LED

Ціна: 272 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товаруТерен-1М LED

Країна виробникУкраина

Вироби 'Терен-1М LED' призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії, які комплектуються світлодіодним ліхтарем.


ОПИС
Вироби 'Терен-1М LED' (ТУ У 29.6-19485052-019-2002 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолид пеларгоновой кислоти. Балони комплектуються потужною світлодіодним ліхтарем у плоскому пластиковому корпусі, який кріпиться до балона за допомогою зручної прогумованої муфти. Промінь світла засліплює правопорушника, а препарат чинить вплив «конусом» аерозольного хмари. 'Терен-1М LED' ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби є однофункциональными, невідновлювальними і неремонтируемыми. Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар. Виріб сертифіковане – див. розділ СЕРТИФІКАТИ. LED ліхтарі, які використовуються у виробах 'Терен-1М LED ', згідно з чинним законодавством України не підлягають обов'язковій сертифікації.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендації.
При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати балон і включити ліхтарик . Кнопка включення/вимикання ліхтаря знаходиться під верхньою частиною муфти, нижче лампочки, і легко приводиться в дію простим натисненням вказівного пальця. Потім направити промінь світла в обличчя нападника, зняти балон з запобіжника, повернувши важіль червоної кнопки проти годинникової стрілки (великий палець руки повинен залишитися над кнопкою), направити сопло балона в обличчя нападника і натиснути на червону кнопку. При можливості необхідно враховувати напрям вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2 м.

Термін зберігання балонів - 24 місяці з дати виготовлення. Місяць і рік виготовлення вказані на донній частині балона.
Гарантійний термін експлуатації LED ліхтарів – 2 роки, а ресурс лампочок перевищує 50 000 годин.

ДОЗВІЛ
Вироби «Терен-1М LED» вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.
Традиційно на початку березня у не менш традиційному ...
Детальніше

Країна виробникУкраина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано      Добре

Балончик газовий Терен-1М LED підібрати і придбати від популярного виробника за найкращою ціною в магазині спорядження для полювання Медхант. Зброя для будь-якого мисливця з доставкою в будь-який куточок України. Найкращі пропозиції на аксесуари в інтернет магазині madhunt. Зателефонуйте прямо зараз нашим консультантам на номер +380 67 818 71 68 і ми надамо консультацію покупцям в регіонах: Миколаїв, Івано-Франківськ, Ужгород.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!