Є в наявності

Бліц змінний балон

Ціна: 103 грн
Доставка до 4 днів.

Кількість:

Код товару Блиц

Країна виробник Украина

Засоби активної оборони Бліц призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою пластмасовий корпус у вигляді пістолета з двома взаємозамінними балонами – аерозольного і струминного типу.

ОПИС
Засіб активної оборони 'Бліц' (ТУ У 29.6-19485052-043-2006 призначені для використання цивільними особами в якості засобу самозахисту і являють собою пластмасовий корпус у вигляді пістолета з двома взаємозамінними балонами – аерозольного і струминного типу. Заповнені балони препаратом, що містить речовину сльозоточивої та дратівної дії (ирритант) - морфолид пеларгоновой кислоти.
Препарат чинить вплив 'конусом' аерозольного хмари (аерозольний балон) або струменем (струменевий балон), він ефективний при застосуванні як проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, так і проти собак. Вироби 'Бліц' забезпечені запобіжником і є однофункциональными, невідновлювальними, неремонтируемыми.
Застосовуваний склад не руйнує озоновий шар.
Виріб сертифіковане –див. розділ СЕРТИФІКАТИ.

ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендації.
При виникненні небезпеки нападу максимально швидко дістати 'Бліц', пересунути повзунок запобіжника вниз (великим пальцем правої руки в бік червоної точки), направити дуло пістолета в обличчя нападника і натиснути на спусковий важіль, утримуючи палець на важелі не менш 2с. При можливості необхідно враховувати напрям вітру - при сильному зустрічному вітрі можна самому бути ураженим речовиною, хоча і в меншій мірі. За зручністю в обігу, можливості швидкого і точного застосування 'Бліц' набагато перевершує балони. Необхідно брати до уваги те, що дія речовини недолговременно, так як залежить від багатьох чинників - наскільки правильно застосовано виріб, наскільки індивідуально сприйнятливий нападник до таких речовин та ін. Максимальна ефективність застосування досягається на відстані до 2,0 м у разі використання аерозольного балона і до 3,0 м у разі використання струминного балона.

Забороняється застосування виробу в безпосередній близькості до відкритого вогню.
Термін зберігання - 24 місяці від дати (місяці й роки) виготовлення балона, зазначеної в інструкції.

ДОЗВІЛ
Вироби 'Бліц' вільно продаються в спеціалізованих магазинах зброї особам, які досягли 18-річного віку.

Традиційно на початку березня у не менш традиційному ...
Детальніше

Країна виробник Украина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Бліц змінний балон вибрати і придбати від популярного бренду за вигідною вартості в каталозі інтернет магазину амуніції для полювання Медхант. Зброя для будь-якого мисливця з доставкою в усі міста України. Вигідні пропозиції на аксесуари в каталозі madhunt.com.ua наберіть нашим продавцям на номер +380 67 818 71 68 і ми допоможемо підібрати товар покупцям в містах: Полтава, Тернопіль, Кам`янець-Подільський.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!