Є в наявності

Газовий балончик Klever Pepper KO Fog аерозольний. Обсяг - 100 мл

Ballistol
Ціна: 549 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Ефективний аерозольний перцевий балончик універсального розміру для самозахисту від анресивних тварин. При спрацьовуванні викидає потужний факел подразнюючої речовини. Використання аерозольних балончиків дуже ефективно проти декількох нападаючих, а так само для створення «газової завіси», яка допоможе зупинити погоню або напад. Ефективна дистанція застосування – до 3 метрів, годину безперервного розпилення – 8 секунд. Як і інші балончики в модельній лінійці Pepper KO, дана модель містить підвищену концентрацію подразнюючої речовини Oleoresin Capsicum – витяжки натурального кайенского перцю, і не залишить жодного шансу агресивною твариною! Капсаїцин – натуральний, біологічно розкладаний продукт, який не несе екологічної загрози навколишньому середовищу, при цьому є потужним зупиняє засобом проти агресивних собак та інших небезпечних ссавців.

Зроблено в Німеччині.

УВАГА: Даний перцевий балончик містить підвищену концентрацію активного компонента і сертифікований в Україні як засіб самозахисту проти анресивних тварин. Використання проти людей заборонено!

Остерігайтеся підробок! Сертифікований в Україні балончик компанії F. W. Klever має етикетку українською мовою з важливою інформацією і попередженнями.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Газовий балончик Klever Pepper KO Fog аерозольний. Обсяг - 100 мл вибрати і купити від якісного бренду Ballistol за кращою вартості в інтернет магазині спорядження для полювання madhunt. Зброя для будь-яких потреб з доставкою в будь-який куточок України. Привабливі пропозиції на опудала в онлайн магазині madhunt. зателефонуйте нашим продавцям на телефонний номер +380 67 818 71 68 і ми допоможемо купити які проживають в регіонах: Суми, Луцьк, Кам`янець-Подільський.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!