Є в наявності

Антабки GrovTec QD Ceracote (2 шт.)

GrovTec
Ціна: 841 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару 13280120

Артикул GTSW-253

Гарантія 12 месяцев

Категорія Оружие и комплектующие

Модель Антабка QD Ceracote

Підкатегорія Антабки

Страна происхождения США

Матеріал Сталь

Колір Песочный

Быстросъемные антабки GrovTec QD служат для крепления ремней на оружие. Кнопки достаточно глубоко утоплены внутрь антабки для исключения самопроизвольного отсоединения от крепления. Протестированы на разрыв с усилием более 450 фунтов или 204 кг. Антабки изготовлены на станках ЧПУ, выполнены из стали, для защиты от коррозии нанесено сверхстойкое покрытие Ceracote. Cerakote – сверхстойкое керамическое покрытие металлических элементов, гарантирует стойкость к коррозии и механическим повреждениям, способы нанесения и состав запатентованы американской компании NIC Industries.


Швидкознімні антабки GrovTec QD служать для кріплення ременів на зброю. Кнопки досить глибоко втоплені всередину антабки для виключення мимовільного від'єднання від кріплення. Протестовані на розрив із зусиллям понад 450 фунтів або 204 кг. Антабки виготовлені на верстатах ЧПУ, виконані зі сталі, для захисту від корозії нанесено сверхстойкое покриття Ceracote. Cerakote – сверхстойкое керамічне покриття металевих елементів, що гарантує стійкість до корозії і механічних пошкоджень, способи нанесення і складу запатентовані американської компанії NIC Industries.

Артикул GTSW-253

Гарантія 12 месяцев

Категорія Оружие и комплектующие

Модель Антабка QD Ceracote

Підкатегорія Антабки

Страна происхождения США

Матеріал Сталь

Колір Песочный

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Антабки GrovTec QD Ceracote (2 шт.) вибрати і замовити від популярного бренду GrovTec за вигідною вартості в інтернет каталозі спорядження для полювання Медхант. Зброя для будь-яких потреб з доставкою в усі міста України. Дивіться і замовляйте також спорядження у нас в інтернет каталозі Медхант. Зателефонуйте прямо зараз нашим продавцям на номер +380 95 330 27 50 і ми оперативно привеземо які проживають в регіонах: Кропивницький, Кременчук, Ужгород.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!