Приціл коліматорний Vector Optics Frenzy Plus 1x22x32 QD 6 MOA
Коліматорний приціл Frenzy Plus із великим вікном 22x32 та точкою розміром 6 MOA створений для швидкої та інтуїтивної стрільби. Завдяки вбудованому датчику руху немає потреби хвилюватися, якщо забули вимкнути приціл - датчик автоматично реагує на використання.
Прицільна марка працює до 40 000 годин від одної батареї CR2032. Випромінювач прицільної марки має 8 денних рівнів підсвічування та 2 режими сумісні з приладами нічного бачення.
Конструкція з боковим батарейним відсіком забезпечує легку заміну елемента живлення без втрати налаштувань «нуля». Рівень захисту IPX7 гарантує водонепроникність на глибині до одного метра протягом 30 хвилин.
Frenzy Plus 1x22x32 поєднує швидкість, практичність та максимальний захист, роблячи її ідеальним вибором для динамічної стрільби.
В комплект прицілу входить швидкоз’ємне низьке кріплення на Вівер/Пікатінні, шестигранний ключ, ключ Vekey, гвинти, інструкція користувача, серветка для чищення.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.