Є в наявності

Eagletac T25C2 XP-L V5/Osram 850nm IR (1250 Lm)

Ціна: 3175 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару 020708

Стан Новое

Тип фонаря Ручной

Ліхтар Eagletac T25C2 XP-L V5/Osram 850nm IR (1250 Lm)

Завдяки наявності двох модулів у комплекті (білого та інфрачервоного), ліхтар Eagletac T25C2 XP-L V5/Osram 850nm IR (1250 Lm) стає ще більш універсальним. Тепер ця модель може бути використана для полювання, як за денною, так і нічний оптикою. Всі деталі корпусу цього підствольного тактичного ліхтаря продумані до дрібниць і виконані з великою точністю. Конструкція забезпечує безвідмовність роботи навіть при віддачі стрілецької зброї класу "Супер Магнум'. Модель створена на основі нового драйвера EagleTac C3300 Etreme3, основними перевагами якого є повний контроль напруги ліхтаря, роботи світлодіода, а також висока ступінь стійкості до віддачі при використанні ліхтаря як підствольника. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою стійкістю до ударів при падінні. Для даної моделі виробник передбачив безліч аксесуарів, які можна придбати окремо для апргрейда, таких як модулі з різними типами світлодіодів, виносні кнопки і підствольні кріплення, подовжувачі корпусу для установки додаткових елементів живлення на 1хСR123А, 1х18650 або 2х18650 та ін.

Технічні характеристики:

Конструктивні особливості:

Управління ліхтарем
Ліхтар Eagletac T25C2 XP-L V5/Osram 850nm IR (1250 Lm) має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу, режим стробоскопа і режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря традиційно здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в торці ліхтаря. Кнопка має тактичний тип з моментальним включенням: злегка натисніть кнопку, і ліхтар включиться. Відпустіть кнопку, і він вимкнеться. Таким чином можна подавати сигнали азбукою Морзе. Натисніть кнопку глибше до характерного клацання, і ліхтар включиться постійно. Для виключення потрібно буде натиснути кнопку ще раз до клацання і відпустити.

Світлодіодний модуль зі світлодіодом XP-L V5 підтримує всі режими роботи. Світлодіодний модуль зі світлодіодом Osram 850nm IR підтримує два режими роботи.

Основна група режимів. В ліхтарі реалізовано три основних режими роботи, (мінімальний режим програмований). Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини ліхтар працює в турбо-режимі. Для переходу до режими зниженої яскравості ослабте головну частину по різьбі. Вибір режиму залежить від ступеня повороту головної частини. Вибирати режим роботи можна як при ввімкненому, так і при вимкненому ліхтарі. Для зміни яскравості в мінімальному режимі зі 100 до 8 люмен, необхідно увімкніть ліхтар в мінімальному режимі, перевести в другий і знову в третій за 1 секунду. Світлодіодний модуль зі світлодіодом Osram 850nm IR підтримує два яскравості режиму роботи.

1 турбо-режим (100% яскравість)
2 максимальний режим (35% яскравість)
3 мінімальний режим (6% яскравість)
4 режим місячне світло (0.5% яскравість)

Тактична група режимів. Для вибору групи режимів переведіть ліхтар в режим 2 (середня яскравість), потім швидко, без затримки, включите і вимкнете ліхтар кнопкою 20 разів. Група режимів зміниться на іншу

1 режим, турбо-режим (100% яскравість)
2 режим - середній режим (29% яскравість)
3 режим - стробоскоп

Дана група режимів не підтримується модулем з світлодіодом Osram 850nm IR.

Прихована група режимів. В ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для доступу до них перейдіть з турбо-режиму в 3-й, потім знову в турбо-режим. Цю операцію необхідно зробити за 1 секунду. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть цю операцію.

Налаштування стробоскопа по подвійному натисненню. З передвстановленим налаштувань з заводу цей режим вимкнений. Для налаштування стробоскопа по подвійному натисненню кнопки переведіть ліхтар в режим 1 (затягнута головна частина, 100% яскравість), і 20 раз включите і вимкнете ліхтар кнопкою. Оперативне включення стробоскопа здійснюється подвійним натисканням на кнопку з подальшим утриманням. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі. Даний режим не підтримується модулем з світлодіодом Osram 850nm IR.

Режим енергозбереження. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 25%. Для налаштування режиму енергозбереження переведіть ліхтар в режим 4 (відвернена головна частина - дезорієнтуючий стробоскоп або місячне світло), і включите і вимкнете ліхтар кнопкою 20 разів. Режим переключиться: включиться, якщо він був вимкнений, і вимкнеться, якщо був включений. Після зміни цієї установки ліхтар загориться на 100% яскравості на 3 секунди (це означає, що режим енергозбереження тепер включений), або на 1 секунду (це означає, що енергозбереження вимкнено).

Заміна модуля в ліхтарі
Для заміни модуля відкрутіть і зніміть головну частину ліхтаря. Приклавши зусилля, розкрутіть зовнішню алюмінієву чорну анодовану оболонку головної частини ліхтаря проти годинникової стрілки.
В останньому нижньому сегменті головній частині розташований сам модуль. Його слід викручувати за годинниковою стрілкою. Увага! Щоб уникнути потрапляння бруду, модуль слід викручувати чистими руками і після вилучення відразу ж помістити в спеціальний пластиковий контейнер. Тримати модуль необхідно тільки за накатку на зовнішній поверхні відбивача. Внутрішньої поверхні відбивача торкатися руками не можна ні в якому разі!
Дістаємо з пластикового контейнера новий модуль і проти годинникової стрілки до упору вкручуємо його в нижній сегмент головної частини.
Перевіряємо затяжку внутрішньої гайки, фіксує скло зсередини. При недостатній затягуванні її слід затягнути.
Також слід простежити, щоб всі ущільнювачі були змащені при заміні.
Прикручуємо верхній сегмент головної частини.

Харчування


Комплектація

Додаткові аксесуари

Габарити і вага

Технічні характеристики Ліхтар Eagletac T25C2 XP - L V5/Osram 850nm IR (1250 Lm)

Загальні характеристики

Тип ліхтаря ручний ліхтар, туристичний ліхтар, тактичний Тип лампи світлодіодна Матеріал корпусу алюміній Тип батареї акумулятор Li-Ion, CR123A Робоча відстань, м 261 м Розміри, см 14.6х3.3 Довжина, см 14.6 Вага, г 128 г Світловий потік, люмен 1250 ЛмОсобенности Конструкційні особливості і характеристики водонепроникність, стійкість до ударів, кріплення кліпсою, вологозахист Кріплення кріплення кліпсою Зарядка 12В (прикурювач)

Стан Новое

Тип фонаря Ручной

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Eagletac T25C2 XP-L V5/Osram 850nm IR (1250 Lm) підібрати і придбати від відомого бренду за доступною ціною в онлайн каталозі опудал для полювання madhunt. Спорядження на будь-який смак з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Подивіться і замовте також опудала в нашому онлайн магазині Медхант. Напишіть прямо зараз нашим продавцям за телефонним номером +380 67 818 71 68 і ми привеземо жителям міст: Вінниця, Хмельницький, Бердянськ.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!