Є в наявності

Eagletac T25C2 XP-L V5/XML Color (1250 Lm)

Ціна: 3823 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару 020709

Стан Новое

Тип фонаря Ручной

Драйвер EagleTac C3300 Extreme3. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Новий драйвер EagleTac C3300 Extreme3 з вихідною силою струму 3,3 А розроблений у відповідності з "військовими' стандартами і має величезну напрацювання на відмову, велику довговічність, несприйнятливість до ударів і перевантажень, широкий діапазон робочих температур. При розробці використані технології, що дозволяють досягти ККД практично 95%. Більш компактний синхронний понижуючий перетворювач дозволяє заощадити місце на мікросхемі для додаткової електронної начинки, стабілізуючої яскравість світлового потоку незалежно від заряду батареї або температури. Драйвер забезпечує максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований забезпечити інтуїтивно зрозумілу схему зміни базових режимів, і їх програмування необхідної комбінації за рахунок прихованих режимів.

Серед основних переваг драйвера можна відзначити:

Світлодіод Cree XP-L HD (High Density) об'єднав кращі достоїнства попередніх версій діодів компанії. Маючи настільки ж компактні розміри, як XP-G2, цей діод по яскравості навіть перевершує відмінно зарекомендував себе XM-L2. Це перший масовий монокристальний світлодіод на ринку, з неймовірною енергоефективністю 200Лм/Ват (при струмі 350 мА). За рахунок потужного кристала і більш компактною первинної оптики даний світлодіод ідеально підходить для далекобійних джерел світла. Разом з тим цей діод має достатній кут спрямованості світла, і, завдяки компактності, відмінно зарекомендує себе в компактних ліхтарях ближнього світла з TIR-оптикою.

Світлодіод Cree XML Color має мінімальний розмір і максимальну світловіддачу, в порівнянні з іншими аналогічними кольоровими діодами. По суті, світлодіод складається з чотирьох окремих кристалів, дистанція між якими на стільки мала, що дозволяє сприймати композицію, як єдиний світлодіод і створювати на його основі компактні світлові прилади, такі як кишенькові і тактичні ліхтарі, використовуючи при цьому високоефективну TIR-оптику.

Технічні характеристики:

Конструктивні особливості:

Ліхтар Eagletac T25C2 XP-L V5/XML Color (1250 Lm) має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу, режим стробоскопа і режим енергозбереження. Так само можна вибрати колір світіння ліхтаря. Включення і вимикання ліхтаря традиційно здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в торці ліхтаря. Кнопка має тактичний тип з моментальним включенням: злегка натисніть кнопку, і ліхтар включиться. Відпустіть кнопку, і він вимкнеться. Таким чином можна подавати сигнали азбукою Морзе. Натисніть кнопку глибше до характерного клацання, і ліхтар включиться постійно. Для виключення потрібно буде натиснути кнопку ще раз до клацання і відпустити.

Світлодіодний модуль зі світлодіодом XP-L V5 підтримує всі режими роботи. Світлодіодний модуль зі світлодіодом XML Color підтримує три яскравості режиму роботи і приховану групу режимів.

Основна група режимів. В ліхтарі реалізовано три основних режими роботи, (мінімальний режим програмований). Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини ліхтар працює в турбо-режимі. Для переходу до режими зниженої яскравості ослабте головну частину по різьбі. Вибір режиму залежить від ступеня повороту головної частини. Вибирати режим роботи можна як при ввімкненому, так і при вимкненому ліхтарі. Для зміни яскравості в мінімальному режимі зі 100 до 8 люмен, необхідно увімкніть ліхтар в мінімальному режимі, перевести в другий і знову в третій за 1 секунду. Світлодіодний модуль зі світлодіодом XML Color підтримує три яскравості режиму роботи.

1 турбо-режим (100% яскравість)

2 максимальний режим (35% яскравість)

3 мінімальний режим (6% яскравість)

4 режим місячне світло (0.5% яскравість)

Тактична група режимів. Для вибору групи режимів переведіть ліхтар в режим 2 (середня яскравість), потім швидко, без затримки, включите і вимкнете ліхтар кнопкою 20 разів. Група режимів зміниться на іншу

1 режим, турбо-режим (100% яскравість)

2 режим - середній режим (29% яскравість)

3 режим - стробоскоп

Дана група режимів не підтримується модулем з світлодіодом XML Color.

Прихована група режимів. В ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для доступу до них перейдіть з турбо-режиму в 3-й, потім знову в турбо-режим. Цю операцію необхідно зробити за 1 секунду. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть цю операцію. Прихована група підтримується кожним з світлодіодних модулів, що постачаються в комплекті.

Налаштування стробоскопа по подвійному натисненню. З передвстановленим налаштувань з заводу цей режим вимкнений. Для налаштування стробоскопа по подвійному натисненню кнопки переведіть ліхтар в режим 1 (затягнута головна частина, 100% яскравість), і 20 раз включите і вимкнете ліхтар кнопкою. Оперативне включення стробоскопа здійснюється подвійним натисканням на кнопку з подальшим утриманням. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі. Даний режим не підтримується модулем з світлодіодом XML Color.

Вибір кольору світіння. Для вибору необхідного кольору увімкніть ліхтар у третьому (мінімальному) режимі, потім протягом 1 секунди переведіть ліхтар в турбо-режим і знову в мінімальний. Ліхтар почне перебирати кольору. Як тільки ліхтар перейде у необхідний для вас колірний режим, повністю закрутіть головну частину. Даний режим підтримується тільки модулем з світлодіодом XML Color.

Режим енергозбереження. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 25%. Для налаштування режиму енергозбереження переведіть ліхтар в режим 4 (відвернена головна частина - дезорієнтуючий стробоскоп або місячне світло), і включите і вимкнете ліхтар кнопкою 20 разів. Режим переключиться: включиться, якщо він був вимкнений, і вимкнеться, якщо був включений. Після зміни цієї установки ліхтар загориться на 100% яскравості на 3 секунди (це означає, що режим енергозбереження тепер включений), або на 1 секунду (це означає, що енергозбереження вимкнено).

Послідовність зміни режимів

Заміна модуля в ліхтарі

Харчування

Комплектація

Додаткові аксесуари

Габарити і вага


Детальніше: http://i-shop.dp.ua/phonar-eagletac-t25c2-xp-l-v5xm-l-color-1250-lm.html


Детальніше: http://i-shop.dp.ua/phonar-eagletac-t25c2-xp-l-v5xm-l-color-1250-lm.html

Стан Новое

Тип фонаря Ручной

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Eagletac T25C2 XP-L V5/XML Color (1250 Lm) вибрати і купити від популярного бренду за доступною вартості в онлайн каталозі амуніції для полювання madhunt.com.ua Спорядження для будь-яких потреб з доставкою по Україні. Вигідні пропозиції на оптику в онлайн магазині madhunt.com.ua наберіть нашим продавцям на номер +380 67 818 71 68 і ми допоможемо придбати жителям міст: Полтава, Житомир, Чернівці.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!