Є в наявності

Eagletac T25C2 XP-L V5/XP-E2 Green (1250 Lm)

Ціна: 3380 грн
Доставка 2 дні.

Кількість:

Код товару 020710

Стан Новое

Тип фонаря Ручной

Завдяки наявності двох модулів у комплекті (білого і зеленого), ліхтар Eagletac T25C2 XP-L V5/XP-E2 Green (1250 Lm) став ще більш спеціалізованим для полювання. Холодний білий світ забезпечує значну дальність ефективного освітлення, зелений діод володіє відмінною передачею кольору в нічний час доби, світіння малопомітно для звірів і птахів та практично не порушує нічного зору людини. Всі деталі корпусу цього підствольного тактичного ліхтаря продумані до дрібниць і виконані з великою точністю. Конструкція забезпечує безвідмовність роботи навіть при віддачі стрілецької зброї класу "Супер Магнум'. Модель створена на основі нового драйвера EagleTac C3300 Etreme3, основними перевагами якого є повний контроль напруги ліхтаря, роботи світлодіода, а також висока ступінь стійкості до віддачі при використанні ліхтаря як підствольника. Традиційно ліхтар характеризується максимальним рівнем водонепроникності і високою стійкістю до ударів при падінні. Для даної моделі виробник передбачив безліч аксесуарів, які можна придбати окремо для апргрейда, таких як модулі з різними типами світлодіодів, виносні кнопки і підствольні кріплення, подовжувачі корпусу для установки додаткових елементів живлення на 1хСR123А, 1х18650 або 2х18650 та ін.

Драйвер EagleTac C3300 Extreme3. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. Новий драйвер EagleTac C3300 Extreme3 з вихідний силою струму 3,3 А розроблений у відповідності з "військовими' стандартами і має величезну напрацювання на відмову, велику довговічність, несприйнятливість до ударів і перевантажень, широкий діапазон робочих температур. При розробці використані технології, що дозволяють досягти ККД практично 95%. Більш компактний синхронний понижуючий перетворювач дозволяє заощадити місце на мікросхемі для додаткової електронної начинки, стабілізуючої яскравість світлового потоку незалежно від заряду батареї або температури. Драйвер забезпечує максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований забезпечити інтуїтивно зрозумілу схему зміни базових режимів, і їх програмування необхідної комбінації за рахунок прихованих режимів.

Серед основних переваг драйвера можна відзначити:

Світлодіод Cree XP-L HD (High Density) об'єднав кращі достоїнства попередніх версій діодів компанії. Маючи настільки ж компактні розміри, як XP-G2, цей діод по яскравості навіть перевершує відмінно зарекомендував себе XM-L2. Це перший масовий монокристальний світлодіод на ринку, з неймовірною енергоефективністю 200Лм/Ват (при струмі 350 мА). За рахунок потужного кристала і більш компактною первинної оптики даний світлодіод ідеально підходить для далекобійних джерел світла. Разом з тим цей діод має достатній кут спрямованості світла, і, завдяки компактності, відмінно зарекомендує себе в компактних ліхтарях ближнього світла з TIR-оптикою.

Світлодіод Cree XP-E2 Green R3 випромінює світлові хвилі в діапазоні 520-535 нм (зелений колір). На відміну від попереднього покоління XP-G побудований на новій технологічній платформі SC3 , завдяки чому здатний видавати на 20% більше Люмен/Вт при вартості у 2-2,5 рази дешевше. Світлодіод володіє високою ефективністю і досить високою світловіддачею при середніх струмах, має вузький центральний сфокусований промінь, широкий кут освітлення і плавний перехід від центрального сфокусованого променя до периферійної засвіченні. Даний тип світлодіодів оптимізований для застосування в спрямованих світлосильних джерелах світла, таких як портативні ліхтарі далекого і середнього радіусу дії.

Технічні характеристики:

Конструктивні особливості:

Управління ліхтарем

Ліхтар Eagletac T25C2 XP-L V5/XP-E2 Green (1250 Lm) має основну групу режимів, тактичну групу режимів, а також приховану групу, режим стробоскопа і режим енергозбереження. Включення і вимикання ліхтаря традиційно здійснюється за допомогою кнопки, що знаходиться в торці ліхтаря. Кнопка має тактичний тип з моментальним включенням: злегка натисніть кнопку, і ліхтар включиться. Відпустіть кнопку, і він вимкнеться. Таким чином можна подавати сигнали азбукою Морзе. Натисніть кнопку глибше до характерного клацання, і ліхтар включиться постійно. Для виключення потрібно буде натиснути кнопку ще раз до клацання і відпустити.

Світлодіодний модуль зі світлодіодом XP-L V5 підтримує всі режими роботи. Світлодіодний модуль зі світлодіод Cree XP-E2 Green підтримує два режими роботи.

Основна група режимів. В ліхтарі реалізовано три основних режими роботи, (мінімальний режим програмований). Зміна режимів здійснюється поворотом головної частини. При повністю закрученої головної частини ліхтар працює в турбо-режимі. Для переходу до режими зниженої яскравості ослабте головну частину по різьбі. Вибір режиму залежить від ступеня повороту головної частини. Вибирати режим роботи можна як при ввімкненому, так і при вимкненому ліхтарі. Для зміни яскравості в мінімальному режимі зі 100 до 8 люмен, необхідно увімкніть ліхтар в мінімальному режимі, перевести в другий і знову в третій за 1 секунду. Світлодіодний модуль зі світлодіод Cree XP-E2 Green підтримує два яскравості режиму роботи.

1 турбо-режим (100% яскравість)

2 максимальний режим (35% яскравість)

3 мінімальний режим (6% яскравість)

4 режим місячне світло (0.5% яскравість)

Тактична група режимів. Для вибору групи режимів переведіть ліхтар в режим 2 (середня яскравість), потім швидко, без затримки, включите і вимкнете ліхтар кнопкою 20 разів. Група режимів зміниться на іншу

1 режим, турбо-режим (100% яскравість)

2 режим - середній режим (29% яскравість)

3 режим - стробоскоп

Дана група режимів не підтримується модулем з світлодіод Cree XP-E2 Green.

Прихована група режимів. В ліхтарі реалізовано 7 прихованих режимів роботи. Для доступу до них перейдіть з турбо-режиму в 3-й, потім знову в турбо-режим. Цю операцію необхідно зробити за 1 секунду. Включиться стробоскоп. Для доступу до наступного режиму повторіть цю операцію.

Дана група режимів не підтримується модулем з світлодіод Cree XP-E2 Green.

Налаштування стробоскопа по подвійному натисненню. З передвстановленим налаштувань з заводу цей режим вимкнений. Для налаштування стробоскопа по подвійному натисненню кнопки переведіть ліхтар в режим 1 (затягнута головна частина, 100% яскравість), і 20 раз включите і вимкнете ліхтар кнопкою. Оперативне включення стробоскопа здійснюється подвійним натисканням на кнопку з подальшим утриманням. Стробоскоп також доступний при вимкненому ліхтарі. Даний режим не підтримується модулем з світлодіод Cree XP-E2 Green.

Режим енергозбереження. Ліхтар оснащений енергозберігаючої функцією Turbo Boost: через 200 секунд роботи в турбо-режимі яскравість світлового потоку знижується на 25%. Для налаштування режиму енергозбереження переведіть ліхтар в режим 4 (відвернена головна частина - дезорієнтуючий стробоскоп або місячне світло), і включите і вимкнете ліхтар кнопкою 20 разів. Режим переключиться: включиться, якщо він був вимкнений, і вимкнеться, якщо був включений. Після зміни цієї установки ліхтар загориться на 100% яскравості на 3 секунди (це означає, що режим енергозбереження тепер включений), або на 1 секунду (це означає, що енергозбереження вимкнено).

Заміна модуля в ліхтарі

Харчування

Комплектація

Додаткові аксесуари

Габарити і вага

Загальні характеристики

Країна виробника

США

Гарантія

10 років

Габаритні розміри, мм

146х33

Вага, кг

0,128
Характеристики

Тип

Ручний

Колір світіння

Білий

Колір світіння

Зелений

Максим. світловий потік, люмен

1250

Мінім. світловий потік, люмен

9

Дальність ефективного освітлення, метр

262

Тривалість роботи, хв

1250 Lm / 1 год 48 хв, 568 Lm/ 3ч 18 хв, 104 Lm / 21ч, 9 Lm / 150+ч

Особливості

Енергозберігаюча функція Turbo Boost

Режими роботи

12 режимів. Програмований

Тип джерел живлення

акумулятори, 16340 (RCR123A)

Тип джерел живлення

акумулятори, 18650(Li-ion)

Тип джерел живлення

батареї, CR123A

Водостійкість

IPX8 до глибини 2 м

Ударостійкість

Витримує падіння на бетон з висоти 2 метри

Матеріал корпусу

Анодований алюміній, Type III

Стан Новое

Тип фонаря Ручной

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре

Eagletac T25C2 XP-L V5/XP-E2 Green (1250 Lm) підібрати і замовити від популярного бренду за актуальною вартістю в онлайн каталозі амуніції для полювання Медхант. Спорядження на будь-який смак з доставкою по Києву та Україні. Подивіться і замовте також опудала у нас в інтернет каталозі Медхант. Напишіть прямо зараз нашим співробітникам по номеру +380 95 330 27 50 і ми доставляємо покупцям міст: Рівне, Дніпродзержинськ, Біла Церква.

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!