В наявності магазини AR 15, АК, Сайга, СКС - 7.62х39.
Бронеплити – 3,4,5 клас. ДСТУ
Ремені збройові
Товар тут https://t.me/madhuntstock

Полювання на припутня

Полювання на голубів до недавнього часу залишалася практично без уваги вітчизняних мисливців. Але одночасно з цим, вона була завжди затребувана на заході і навіть вважалася в деяких країнах спортивної.


Останнім часом значно збільшилася популярність даного виду полювання. Адже не дарма сьогодні інтернет-магазини пропонують велику різноманітність голубиних опудал і спеціальні приманки.


Тонкощі полювання на припутня

Це найбільший вид голуба, який є бажаним трофеєм багатьох мисливців. Завдяки високій швидкості польоту, хорошого зору і природної обережності, він одночасно є і найважчим об'єктом полювання. Але щоб зловити дикого лісового голуба, потрібно гарненько підготуватися до цього процесу.


Припутень (витютень) зазвичай видобувається двома способами: з підходу або з засидження. Але перший варіант малоефективний і справа в тому, що цей вид голуба дуже обережний і обачний. З підходу можна добути хіба що молоду і недосвідчену птицю, оскільки старий витютень навряд чи підпустить до себе кого-небудь.


Полювання з засидження має на увазі тривале очікування пруптня і стрілянину з природного або штучного укриття. Але в цьому випадку потрібно ретельно підійти до маскування. Тут стане в нагоді камуфляжний одяг в тон місцевості, маска, рукавички, спеціальний камуфляж для рушниці.


Використання опудал при полюванні на дикого лісового голуба


Даний вид полювання на припутня дозволяє використовувати опудала в якості приманки. Дикий лісовий голуб - птах стайная, тому на годуванні і водопої любить підсаджуватися до своїх родичів. Застосування опудал припутня, які можна замовити на нашому сайті, істотно підвищує шанси на отримання бажаного трофею.


Але далеко не всі опудала працюють однаково добре. Відмінно зарекомендувала себе продукція американського бренду «MADHUNT». Використання реалістичних, якісно забарвлених чучел, за відгуками багатьох користувачів, підвищує ефективність полювання на 80%.


Досвідчені мисливці рекомендують використовувати одночасно нерухомі макети і опудала з механічними крилами, причому досить полнокорпусних моделей. Це дозволяє досягти максимальної імітації годується голубиної зграї, привернути увагу живої птиці.


При полюванні на припутня особливу важливість грає розстановка приманок. Важливо розташовувати опудала дзьобами назустріч вітру, причому бажано, щоб чисельність штучної зграї досягала мінімум 10 особин. В іншому випадку відчутних результатів не буде.

  • Полювання на припутня

Популярні товари

Дізнавайтесь першими про акційні пропозиції та знижки!